Skocz do zawartości
Mamusiaa

[ODRZUCONE]Podanie M a m c i a

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;  Tak

-Minimum 400 sensownych postów; Tak

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Oczywiście że tak.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Tak

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Oczywiście, że brak :) 

 

Imię:  Aleksandra
Wiek: 25
Czas spędzony na forum: Za 6 dni już stuknie 2 latka :)
Doświadczenie w moderowaniu: Jako UBT i OP wiem jak to funkcjonuje. 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak w 08.2017r, niestety za spam na SB, głupia sytuacja wtedy wyszła (kto wie ten wie o co chodzi xD), ale do dziś nie dostałam żadnego.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Jestem codziennie na forum. Wiadomo, że obowiązki w domu również są dzieci itd, ale jak widać do dziś tutaj jestem z Wami :)
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Hm :) Dużo osób mnie zna, jestem osobą kulturalną,bezstronną i znam regulamin forum. Jeżeli ktoś ma problem to z chęcią pomogę jeżeli tylko mogę. Zdarzały się sytuacje na SB, czy w tematach typu spam, wulgaryzmy, obrażanie i moderatora w tym czasie żadnego nie było i robił się chaos. I chciałabym zapobiec takich sytuacji, szybko zareagować. Jestem osobą godną zaufania, dużo osób się o tym przekonało :) Nie ma ze mną żadnych problemów na forum tak jak i na serwerze. Dużo używam 'zgłoś' xD Czasami aż za dużo, ale jak widzę coś podejrzanego i jestem pewna swojej decyzji to po prostu zgłaszam. Chciałabym się sprawdzić jako moderator, i wiem że sobie poradzę z tą funkcją, a zarazem pomóc pozostałym moderatorom.

Więc chyba to na tyle, każdą opinie przyjmie na klatę :) 

Pozdrawiam M a m c i a  :x

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Interpunkcja leży i kwiczy, ale cóż pamiętam przykład @aureoxa gdzie u niego też nie było kolorowo. Podanko napisane fajnie i szczerze co sie szanuje, jesteś bardzo ambitną osobą, widze to po pracy jaką wykonujesz w ubt. Jeśli zespół moderacji weźmie Cie pod skrzydła to na pewno nie będziesz działać pochopnie (wnioski z ubt). 

Jestem na tak i życzę powodzenia ;)

Edit. 

Totalnie nie rozumiem niektórych osób to co piszą. Ola nie od dziś stara sie żeby zaistnieć na forum, nie rozumiem jak można przyklejać jej łate "kolesiostwa" tylko dlatego, bo ktoś coś do niej ma. Zero obiektywizmu z waszej strony. Przykro patrzeć, mało wiecie, a krzyczycie najbardziej. 

Zgodzę sie tylko do interpunkcji, którą można poprawić reszta jest śmieszna i wyssana z palca.

Edytowane przez Karol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Jak najbardziej należy Ci się szansa. Ze swoich obowiązków sprawujesz się dobrze, społeczność Cię zna oraz często pomagasz osobom nowym. Również jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja podobnie jak wandi, sądzę, że przyszły moderator nie powinien robić tak widocznych błędów interpunkcyjnych, sunn powiedział raz bardzo mądre słowa, które zapadły mi w pamięć, a dokładniej "Od przyszłych moderatorów będę wymagał nienagannej znajomości zasad ortografii" czy coś w tym stylu, dlatego jestem tak wyczulony na tym punkcie. Dodatkowo tak jak lolek wspomniał, Twoja bezstronność w różnych sytuacjach.. nie jestem pewny, czy to będzie funkcjonowało, tak jak jest to "na papierze". Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś mega pozytywną osobą, wszędzie Cię pełno, wiem na co Cię stać, czego można się po Tobie spodziewać, masz ogromny zapał do pracy, jednak czasami bardzo łatwo Cię wyprowadzić z równowagi. Za bardzo się przejmujesz tym, co Ci ludzie napiszą. Resumując jestem NEUTRALNY co do Twojej kandydatury. Mam nadzieję, że uszanujesz moje zdanie przyjmiesz sobie te słowa do serduszka.

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba interpunkcja w twoim podaniu zaważyła o mojej opinii. Jestem niestety na nie tak jak inni i wydaje mi się, że to nie jest jeszcze twój czas w naszym gronie.
Znam ciebie dobrze i wiem na co ciebie stać, ale nie wiem czy inni to wiedzą. Tak czy inaczej życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie potrafisz przyjac krytyki w twoja strone (i kto to mowi senor XD), nie jestes osoba dojrzala wedlug mojej opini, oraz nie wiem kim ty kompletnie jestes, poza tym ze masz opiekuna jakiegos coda i jestes w ubt.
na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszyscy się czepiają tej interpunkcji ale tak naprawdę to nie pamiętam kiedy widziałem post moderatora dłuższy niż 4 zdania :)  co do samej kandydatury to jest w tej chwili duzo lepszy kandydat na to stanowisko. Powinnaś sie raczej skupić na swoich obecnych rangach i tam się bardziej zaangażować  :) na nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miła,sympatyczna,pomocna, wywiązuje się z obecnych funkcji oraz obowiązków, jest osobą aktywną .
Jest kilka mankamentów do poprawy o których wspominały osoby wyżej , lecz uważam że  zasługujesz na szanse, :)  widać że się starasz,
więc powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mamcio, przy Twojej kandydaturze było wiele emocji - jak to przy kobietach :)

Masz pewne cechy, które wynoszą Cie ponad pewną normę i ukazują w świetle rezolutnej oraz pewnej siebie kobiety - to już pewne zdolności, które są poszukiwane na stanowiskach zarządczych. Ważnym aspektem w Twojej sprawie są zgłoszenia... jeśli nie TY - to kto będzie nam tak pomagał i zgłaszał? Jesteś na top zgłoszeń i nawet z chęcią bym powołał funkcję zgłaszającego, takiego kreta forum :) - w dobrym znaczeniu.

Niestety na tę chwilę musisz poczekać- jesteśmy na nie, co oczywiście może zmienić się w niedalekiej przyszłości - nie świadczy o tym tylko wspomniany element przez osoby wyżej, ale także pełnione funkcje,z  których wywiązać się to nie lada sztuka. Dopinguję i życzę wytrwałości! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...