Skocz do zawartości
siZe.cfg

[ZAMKNIĘTY]Banowanie ludzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 Chciałbym poruszyć temat banowania ludzi. 
Otóz   gdy na serwerze jest z 5 osob . 
 I ktoś wejdzie na txt  to odrazu ban 30 minut . 
I teraz pytanie czemu tak ? 
Osoba gra 1-wszy raz na serwerze   to najpierw kicka mu dać z powodem  czy tez napisać na y@  
A nie odrazu ban .... 
Potem sie dziwicie ze nie ma ludzi .. Jak  ktoś wejdzie    coś zle zrobi i odrazu ban na 30 minut  taka osoba automatycznie szuka  nowego cod moda , znam to z autopsji 
Tak samo w moim przypadku mnie juz banują   za to ze napisze w zartach " idioto "  odrazu na 30 minut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie powinno tak być jak mówisz, ogólnie istnieje pewien taryfikator o którym każdy admin powinien wiedzieć. 

Bany za txt za jedno przewinienie kick --> 5 min. ---> 30 min. 

Za obrazę jest różnie zależy od tego jaka to obraza, wjazd na rodzine zazwyczaj kończy sie banem na 7 dni. "Zwykłe" jak np. Idioto tak jak przytoczyłeś tutaj widze kick-ban max 5 minut. Cóż też żelazne od admina, ale bez przesady skoro ktoś nie miał wcześniej banów to niezrozumiałe jest dla mnie banowanie ludzi za jedno słowo tego typu na 30 minut. 

Teraz tak przejrzałem forum i nie wiem czemu, ale tego taryfikatora nie ma. 

@Malu robiłeś kiedyś taki taryfikator, masz go gdzieś zapisanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Karol. przy każdym punkcie jest napisany "taryfikator" wiadomo czasami po prostu nie wiadomo kto jest pierwszy raz na serwerze, ale ogólnie zawsze słyszałem za jakieś przewinienie kiedyś dawno temu: "Nie znajomość regulaminu nie zwalnia cię od jego przestrzegania", ale co do taryfikatora dokładniejszego jestem jak najbardziej za

P.S. Zazwyczaj jak zauważysz, że ktoś jest pierwszy raz i dasz mu bana na 5 minut za txt albo skan na resp to na say zazwyczaj wygląda tak "Dlaczego on dostał bana na 5 minut a ja wcześniej na 30?" "Widać, że to chyba jakiś kolega" "I gdzie jest równe traktowanie"

 

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi Ci o bana, którego ja dałem :)

Po pierwsze nie będę dawał lżejszych banów tylko ze względu na to, że mniej osób jest na serwerze, jak jest mniej osób to przewinienie jest mniejsze? Poza tym jest też różnica jeśli ktoś przez perk wpadnie przez przypadek na txt, a jeśli ktoś wskakuje tam specjalnie i kampi 
Po drugie sami jesteście sobie winni gdy dasz komuś bana za sg na 5 minut od razu hurrr durrrr ja dostałem na pół godziny płacz lament itp. Dodatkowo gracze są tak cwani, że potrafią jak jestem na spect pod********ć drugiego, że na przykład skanuje na resp po czym gdy wrócę do gry samemu skanować. Poza tym często piszę na say@@ czy na zwykłym say głównie na temat skanowania na respa czy sg, gracze często pytają czy coś jest dozwolone, gdzie można postawić sg itp. A co do samego txt grałem na wielu serwerach cs i nie spotkałem, jeszcze ani jednego serwera czy byłby to go mod, cod mod, ffa itd, aby można było chodzić po txt.

P.S kiedyś na serwerze po wpisaniu na say /regulamin wyświetlał się regulamin obecnie ta opcja nie działa fajnie jakby można było to wgrać z powrotem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Osoba gra 1-wszy raz na serwerze   to najpierw kicka mu dać z powodem  czy tez napisać na y@  
A nie odrazu ban ....

Odnośnie tego to rozmawiałem z malu że plugin który pokazuje ile razy kto był zbanowany jest zbugowany, po naprawieniu tego będzie łatwiej. Odnośnie kultury to zwrócę adminą uwagę że taka jakaś przysłowiowa "kure**a" nie jest powodem do zbanowania, tylko upomnienia bo wiadomo to jest gra przy której nie trudno się zdenerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Frost` Co do kultury to sam nie dałem nigdy nikomu bana za jedną "ku**e" ani nie widziałem aby jakikolwiek admin dał takiego bana.
Przekleństwa też teoretycznie są blokowane przez plugin, ale raz on działa, a raz nie wiedzieć czemu nie. No i jak ktoś 3 czy 4 razy pod rząd napisze przekleństwo to jest banowany przez bota na 5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...