Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Zakładam temat gdzie będę wrzucał swoje twórczości (memy, filmiki itp.) Liczę na trochę dystansu i docenienia mojej pracy. Łapcie pierwszy! Pozdrawiam. :)

 

Tak narodził się Pisior45162894987561556458

received_1571736882945550.thumb.jpeg.5452cd225c518600d6f62d90abc27e61.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Pisior45162894987561556458 Nie potrafię już się śmiać serio xD Super Ci to wyszło, posiadasz w sobie talent :D A co do pytania lepiej zachowam to dla siebie xDD nie żeby coś, tylko tam będzie najlepiej :)

@RYBSONTak został wychowany przez mamusie :x Wiedziałam że kary pomogą :D Love xD

@Karolinaa ja czekam już 3 tygodnie na wiadomość sprawie dziecka xD Dzięki xDD

@Ripton

Hahahaha xD bekaaa xDD 

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Pisior-cztery-pięć-jeden-sześć-dwa-osiem-dziewięć-cztery-dziewięć-osiem-siedem-pięć-sześć-jeden-pięć-pięć-sześć-cztery-pięć-osiem. 
Fajne filmiki. 
Pozdrawiam Cie Pisior-cztery-pięć-jeden-sześć-dwa-osiem-dziewięć-cztery-dziewięć-osiem-siedem-pięć-sześć-jeden-pięć-pięć-sześć-cztery-pięć-osiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem, wszystko ładnie pięknie, ale musisz mi powiedzieć Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem kim jest ów słynny @SUNN., bo oprócz tego, że jest czerwony i lubi molestować kotki to nie wiem nic. 

Mimo wszystko pozdrawiam cieplutko Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem i życzę Ci dużo zdrowia i motywacji do działania.  

 

Nie no mistrzowskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Ty papuszko niewydymko, lizaczku, pączusiu, dziureczko" XDD No normalnie rozwaliłeś mi łeb typie XD Pozytywna dupa z Ciebie, tyle powiem. :D

Właśnie, dobrze mówisz @Wredna "fajne kajzerki", piekarzu. :D XD

Mi się podoba i czekam na ten wspólny stream z @aquax, wejdę na wszystkich multi kontach. :D

Pozdro świrze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...