Skocz do zawartości
eXizoo

Klasa konspirant.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zaproponować osłabienie, lub też całkowite usunięcie klasy konspirant. Do napisania tego tematu zmotywował mnie fakt, że ta klasa na takim cod modzie jest po prostu za mocna. Wystarczy wejść, spojrzeć w Top15 lvl, oraz na samych graczy, gdzie połowa gra na tej klasie. Piszę także jako osoba która tą klasę kupiła gdzie ja ze scoutem miałem doczynienia może 2 razy w życiu a na niskim jak i wysokim lvlu wyciągałem na mapie nawet do 80 fragów, gdzie inni nawet więcej. Osoby znane takie jak Bartekju (Sam napisał dzisiaj coś w stylu: Oni mnie wk******i to teraz ja będę.), Cri$ kupiły tą klasę tylko dlatego, że przed resetem mając wysokie lvle byli niszczeni przez konspirantów na każdym poziomie. Klasa jest zbędna także z tego względu, że na serwerze istnieje już inna która posiada AWP 1/1, a jest nią kapitan. Jedna klasa z takim bonusem wystarczy. :) W razie zmian proponowałbym zmianę broni na inną z bonusem.

 

Jestem bardzo ciekaw odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta klasa jest od zawsze i nie widzę sensu aby ją usuwać ;) Nie gram na 400 od dzisiaj i widzę różnych ludzi grających konspirantem. Jednym idzie dobrze, drugim nie. To, że ktoś potrafi zrobić 80 fragów nie jest wyznacznikiem do usunięcia klasy. Bez przesady. 

Mamy usunąć kapitana albo assasina? Ludzie też robią tymi klasami pogrom na serwerze jeśli ogarniają. Nie zgadzam się ani z osłabieniem ani z usunięciem klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa sama w sobie jest całkiem okej, nie ma sensu jej jakoś zmieniać czy tam usuwać, jedyne co max by szło z nią zrobić to skrócić minimalnie czas pułapek. Poza tym jakakolwiek inna zmiana jest po prostu zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aniu te 80 fragów to nie jest wyznacznik. Chce wam przedstawić, że ta klasa jest po prostu za mocna. Kapitan nie posiada broni, z której nie musi celować by zabić, a assasinem trzeba podejść bardzo blisko żeby zabić z noża. Scout to broń sama w sobie łatwa w obsłudze. Nie wolno porównywać broni AWP oraz Scout ponieważ AwP bez celownika ma spory rozrzut przez ciężko się nią zabija, a scoutem śmiało można biegać i zabijać bez celownika, przez co ta broń jest dobra na dalekie jak i bliskie dystanse. Celowo napisałem że na serwerze połowa top 15 lvl gra konspirantem żeby jeszcze bardziej wam uzmysłowić że nikt innych klas nie kupuje ponieważ w starciu z konspirantem poprostu nie mają szans. Niejednokrotnie spotkałem się ze stwierdzeniami od graczy że to klasa mega premium i że jest najłatwiejsza dlatego wszyscy ją kupują.

 

Dodatkowo na serwerach klasycznych AWP jest to prawie najdroższa broń, przez co ma duży dmg i zabija na strzała ( wyjątek stopy), a scout jest to stosunkowo tania broń, która zadaje 62 obrażeń i jest bardzo celna oraz lżejsza od AWP.  Także wydaje mi się że porównywanie Kapitana oraz assasina do konspiranta jest trochę bezsensowne bo to są dobrze zbalansowane klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat bezsensu , nie usuną klasy na której najlepiej zarabiają :) , ewentualnie pułapki zamienić za coś innego lub dodać coś i coś odjąć , a zresztą nie każdy potrafi biegać i strzelać bez zooma jak i fast zoomowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście nie wyobrażam sobie, że wejdę na C400 i zobacze albo jakiegoś marnego, zmienionego konspiranta albo wgl go nie zobaczę. Od kilku lat klasa jest mniej albo bardziej grana na serwerze, a nigdy nie było takiego problemu. Nadal utrzymuje moje zdanie. Konspirant to nie jest jakaś bardzo oporowa klasa, której nie da się zabić.  Jedyne mogę zgodzić się z wypowiedziami wyżej, że można osłabić czas utrzymywania w pułapce, nic poza tym. 

Diablo również ma rację, że nie każdy potrafi ogarnąć konspiranta (tak jest z każdą klasą jakby się przyjrzeć, szczególnie klasami premium), zresztą pisałam o tym wyżej. 

Zostawiam temat do dyskusji graczom i adminom serwera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedynie Puma chyba nie jest w stanie ogarnąć tego scouta xD. Diablo ma jedynie racje ze stwierdzeniem " Temat bezsensu , nie usuną klasy na której najlepiej zarabiają :) "

W top15lvl 6 osób gra konspirantem (CriS 1 osoba w tabeli zmienił klasę po wbiciu 260 lvla, diablo (czyli bartek) także. Nodi, puma i evo teraz grają zeusem, ale gdyby nie nowa klasa dalej by męczyli konspirant, Ania także odkąd pamiętam (a kiedyś też tu grałem) grasz konspirantem. I powiedzcie mi czemu akurat konspirant? Ponieważ to jest maszynka do fragów. Inaczej nie jestem w stanie wam udowodnić, napisać ponieważ wy sami wiecie jaka oporowa jest ta klasa. Co do pułapek, to się nie zgodzę z wami, poniewaz ta umiejętność jest na tym serwerze unikatowa i jest dobra. Jedyne co w tej klasie jest do zmiany to scout. Można wymyślić inną broń z bonusami, Drzevo czyli Pan bardzo kreatywna osoba na pewno by znalazł fajne zastępstwo. :D

Edytowane przez Szakira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grywam na 400 to i się wypowiem.  Generalnie z premkami to działa na takiej zasadzie, że jeżeli jest jakaś osoba która ogarnie daną klasę i robi nią opór to inni gracze to zauważą i powiedzą sobie że o kozak klasa kupię ją i też będę tak dobry... Stąd też tyle konspirantow, jeżeli teraz ktoś by wziął zaczął cisnąć inną klasą i wbił wysoki lvl to zobaczył byś że było by dużo ludzi grających tą klasą...  Minie jakiś czas i wszystko się unormuje i nikt nie będzie widział potrzeby ruszania klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam pojęcia jak chcecie osłabić konspiranta, bo ta klasa ma jedynie scouta i pułapki (pompa praktycznie nie jest używana). Mógłbym jedynie zasugerować zmienić ilość pułapek (są mega denerwujące), zmniejszyć ich czas albo zamienić na coś mniej "toksycznego". Jakakolwiek zmiana ze scoutem sprawi, że ta klasa będzie ekstremalnie słaba (porównywalnie do klas zwykłych).

Usunięcie raczej nie wchodzi w grę, taka klasa jest na wielu serverach (także od samego początku na codzie 400) i jest normalnie grana. Zrobił się teraz na nią dziwny hype.

Ja chętnie oddałbym wszystkie strzały ze scouta za jeden ze starej, nieznerfionej śmierci :D 

Cris gra ciągle shooterem, zmienia jak mówi, że mu się nudzi klasa. Ja osobiście gram konspirantem bo nie widzę opcji skrytobójcą 50lv sukcesywnie walczyć z 200lv+, którzy zabijają mnie na pioruna albo rakietkę.

Pozderawiam

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A teraz ja coś dodam. 

Po 1 co do diablo. Nie powinieneś mówić takich głupot nie znając w ogóle tematu. Niejednokrotnie osłabiane były klasy premium, których moc była za duża, pomimo popytu na nią i tak było od samego początku serwera, więc rozsiewanie takich "herezji" to czysta głupota.

Po 2 do sedna, zgodzę się z wypowiedzią @Frost` na cod moda sytuacja z premkami wygląda tak, jeżeli ktoś się wybija przed reset em ponadprzecietna grą, to zaraz część osób kupuje tą samą klasę. Ile przecież do niedawna latałoczolgistow, czy szturmowcow? 

Konspirantem jest mocną klasą jak i pozostałe premki. Jest na serwerze od początku i tak jak wspominał @HardeQ oprócz scouta i pułapek kosy czy pompy praktycznie się nie używa. Spójrzmy teraz na kapitana obecnie najlepszym "kapciem" na serwie jest Meltor i wykreca nim bardzo dobre wyniki. 

Jednego można być pewnym, scout 1/1 zostanie, można pomyśleć co do długości pułapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co wy chcecie od konspiranta klasa jak klasa jak ktoś ogania wyciska z niej dobre staty , nie widzę sensu psuć klasy która jest dobra. Na codzie jest tak jak ktoś dobrze gra klasa to inni też chcą ją mieć więc kupują gram na tym serwerze już spory czas i wiem że jak ktoś ogarnia klasę to jest płacz grałem czołgiem chcieliście go osłabić bo dobre staty robiłem , grałem assasinem też był płacz  bo za mocna bo za szybka i ma mp5 a wszystko przez to że ogarnąłem dobrze klase według mnie assasin powinien dostać lepszą niewidkę bo ta obecna jest do niczego zwykłe klasy mają lepszą dlatego nie ma na nią chętnych , tera nadszedł czas na konspiranta na następny reset zrobi się moda na np. Zeusa  i znowu będzie płacz ze trza znerfić . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nodi, tamte tematy z tym nie mają nic wspólnego. Mi nie chodzi o to że ktoś sobie kupi klasę i przez to że jest kozakiem totalnym to trzeba ją osłabić. Ja piszę to z mojego dwudniowego doświadczenia na tej klasie. Grałem tutaj w całej mojej karierze każdą premką, poza skrytobójcą którego jeszcze nie było i nowym zeusem. Jestem w stanie z WŁASNEGO doświadczenia wywnioskować, że ta klasa jest przesadzona. Czołgista jest dobry dopiero na wysokim lvlu, a tak czy siak konspirant go bije na głowę, bo wystarczy 1 strzał w mały palec od stopy, ze scouta 1/1, przy którym nie trzeba zoomować, i nie trzeba się nawet zatrzymywać, bo ma tak słaby rozrzut. Meltor to nie jest najlepszy kapitan tylko jedyny z tego co mi wiadomo na serwerze a Assasin jest dobrą klasą. Nie może mieć zbyt dużej niewidki, ponieważ będzie zbyt mocny, a gdy jest rozpędzony na auto bh i tak nie jest łatwo go wyczaić. Nikt nie gra tą klasą prawdopodobnie dlatego, że w starciu z konspirantami, zeusami, minami i rakietkami, na mapach takich jak westwood, dust, eldorado w których jest nie wiele wąskich pomieszczeń, oraz które są grane w kółko non stop, ma średnie szanse. Zwiększenie niewidzialności u tej klasy może działać tylko na niekorzyść.

Jeżeli nie macie w planach zrobić nic z tym scoutem to temat jest do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z mojego punktu widzenia konspirant jest troche za mocny ale idzie przebolec , a co do kapka to wiec ze wedlug mnie to kapek jest raczej NAJSLABSZA premka na serwie bo co mi z awki1/1 jak mam dwie  mozliwosci albo trafic za pierwszym strzalem albo pasc bo nie zdaze przeladowac naboja , bo m4 jest raczej do bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to jest tak.

Co reset na serwerze panuje inna moda na granie klasami. Aktualnie większość premek to konspiranci, jednak chciałbym przypomnieć, że do niedawna była ostra nagonka na śmierć czy też skrytobójcę (nie mówię, że niesłuszna). To samo tyczyło się szturmowca gdy graliśmy nim z Pumą, czy też ruska, assasina, no praktycznie każdej klasy którą ktoś robił dobre staty. Tak jak było to wspomniane wcześniej, ludzie widzą jakiegoś kozaka na konspirancie to myślą że klasa taka dobra a nie gracz, no wiadomo że dobra, ale bez przesady, dużą rolę odgrywają jednak umiejętności. Co do osłabienia owej klasy... hmm skrócenie czasu pułapek wydaję się jedyną słuszną opcją, bo tutaj muszę przyznać rację, że trzymają one trochę za długo. Cóż, reasumując musimy się pomęczyć do końca resetu z konspirantami, ale spokojnie wkrótce znowu przyjdą nowe trendy i tematy odnośnie osłabienia innych klas. :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za osłabieniem, ponieważ kapitan ma tylko 1/1 z AWP,1/3 z He oraz M4A1, a konspirant posiada: 1/1 ze Scouta przy którym nie trzeba używać zooma, większe DMG z m3 oraz pułapki. Ta klasa jest zbyt OP, mam nadzieję że @EvO ją osłabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy ciągle powtarzacie po sobie że jest moda na granie konspirantem. Temat nie jest o tym czy klasa jest w modzie, tylko o tym że ma zbyt mocną broń główną. Jeszcze raz się powtórzę ...

SCOUT to jest broń na bliskie oraz dalekie dystanse która ma mały rozrzut (nawet podczas biegu). Na serwerze konspirant po prostu NISZCZY wszystkie inne klasy nie zależnie od lvla i nie piszę o tym z doświadczenia ani ze stat jakie wyciągają Nodi, Atsui, Shout czy Cri$ tylko z własnego doświadczenia. Nie ukrywam źe czasami patrzę jak grają takie osoby z tej broni, nie piszę że nie potrafią (o ile da się nie potrafić) grać tak banalną bronią. Nawet gdybyście bezsensownie usuneli tej klasie pułapki, które niektórym konspirantom tylko przeszkadzają, kosę, której nikt nie używa czy pompę, której tak samo praktycznie nikt nie używa to ta klasa ma zbyt mocny bonus w postaci Scouta więc i tak będzie za mocna. Nie mam pojęcia na co ktoś taką klasę robił ponieważ jest klasa Kapitan, którą wystarczy leciutko podnieść (mówię tu o jakimś lekkim dmg na m4) i ta klasa będzie w sam raz, ponieważ AWP 1/1 jest trudniejszą bronią w opanowaniu niż SCOUT.

Nie wszyscy rozumieją bądź nawet nie czytają tego co napisałem, tylko po samym tytule piszą z głowy jakieś bzdury o modzie na klasę i co najlepsze posty wychodzą od osób, które nie chcą żadnych zmian na klasie bo nią grają, nie stawiają się w sytuacji osób które grają na innych klasach. Ja w dalszym ciągu podtrzymuję to co napisałem. Ta klasa jest zbyt oporowa.

Edytowane przez Szakira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest wiele głosów za, jak i przeciw. 

Dlatego zważając na wszystkie na chwilę obecną jedyną zmianą będzie zmniejszenie czasu pułapki z 15 sekund do 7 co daje nam ponad połowę, więc dość sporo. 

Jeżeli nadal klasa będzie budziła tak szerokie kontrowersje zapraszam z tematem, na razie spróbujemy takiej opcji. 

Edytowane przez EvO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...