Skocz do zawartości
Cruel

[ODRZUCONE]Podanie Cruel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cruel -DOYEBANY-

 

Wiek: 19 lat.

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminem byłem ponad 100 razy, jeżeli by wliczać w to również serwery które należały do mnie. Lekko odchodząc od tematu posiadałem Swoją własną serwerownie, jak i byłem współzałożycielem kolejnych.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  10

 

Staż w CS-sie: W CS'a zacząłem grać mając 9 lat. Staż wynosi 10 lat, jednak w ciągu tego okresu występowały przerwy od grania.

 

Steam / NonSteam: Aktualnie NonSteam.

 

Dlaczego Ty: Nie chodzi tu konkretnie o osobę, lecz o sytuacje które maja miejsce na serwerze na porządku dziennym. Chciałbym udzielić pomocy w utrzymywaniu porządku na serwerze, gdyż nie brakuje na nim używania "oszustw", wchodzenia na TXT... Brakuje jednak adminów - dzisiejszy dzień jest świetnym przykładem jak z powodu MultiHacka (AIM, WH, SH) przez jednego ułomnego człowieka serwer opuściło sporo osób. Nie mogę jednak powiedzieć jak było wcześniej, gdyż dopiero rozpoczynam grę na serwerze i chętnie bym pograł w ogarniętej ekipie. Głownie więc chodzi o rozwijanie serwera i niesienie pomocy grającym.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wiadomo jak jest, czasami limit się ogranicza do zera. Średnio jednak gram ok 3-5 h dziennie, częstwo również bywam w godzinach nocnych.

 

Kontakt:

TeamSpeak,  Skype,  GG:305234, Telefoniczny, Forum, Oczywiście w grze, Facebook

 

 

 

Link do GameTracker'a:

https://www.gametracker.com/player/Cruel -DOYEBANY-/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

Twoja słaba aktywność i brak steam'a skreślają ciebie z tej posady.

Pozdrawiam i poczytaj wymagania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składając podanie na admina warto zapoznać się z wymaganiami ;)

- Wchodzenie raz dziennie na forum;
- Minimum 16 lat;
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
- Minimum 30h przegrane na serwerze;
- Obowiązkowo aktywne konto steam; 
- Posiadanie mikrofonu;

Myślę że więcej pisać nie muszę :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...