Skocz do zawartości
FamePL

[ODRZUCONE]Fame na adma?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fame
Wiek: 15 (tak wiem że rok mniej, ale kto wie)
Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo dobre (miałem kilka razy i 1 opiekuna)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: z 7 lat już ponad
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem bardzo często na serwerze, i to po kilka godzin, a admina wsumie wogule nie ma)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: mogę nawet 10h gdy jest potrzeba
Kontakt: fb, tel, ts3, GG: 64694933
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/FAME/80.72.40.110:27027/

 

 

#edit 

złe GT

 

#edit2

Fakt że gram od niedawna, lecz jest to mój drugi nick, wcześniej grałem jako facu to koks. 

Amxx znam gdyż sam próbowałem założyć serwer, przez chwilę była jakaś grywalność (5-6) osób, ale nie dałem rady finansowo to odpuściłem. Dało mi to np. wiem jak zmienić cvary, ustawić flagi, edytować delikatnie plugin, i przede wszystkim wgrywać prawidłowo. 

Aktywność to 10h to najbliższy tydzień, i weekendy i inne dni wolne. W tygodniu to różnie bywa z nauką i wtedy mogę być z 1-2h, a czasem gdy mam dużo do zrobienia to może mnie nie być wogule (każdy chidził do szkoły to wie). 

 

 

 

 

Edytowane przez FamePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym "Jestem bardzo często na serwerze" to bym nie przesadzał, od 5 dni jesteś codziennie. Tak to masz przerwy po 2-3 dni od 30 dni, ALE:

-Widzę Cię na serwerze.+

-Steam +

-Wiek +/-

-Dziś z adminem pożegnały się dwie osoby, a co za tym idzie potrzebujemy adminów

Jestem Za okresem próbnym 2 tyg. Ogólnie na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutralny 

- widzę cię na serwerze ale dopiero od niedawna 

- 15 lat, wiem że zazwyczaj ludzie w tym wieku szybko się nudzą takimi sprawami i różne głupie pomysły wpadają do głowy ale to tylko moje osobiste zdanie.

- Owszem jesteś bardzo często ale dopiero od niedawna i  wcześniej wyglądało to inaczej 

- wątpię w amx ale to idzie sprawdzić :)

- watpie, że w wieku 15 lat jesteś w stanie 10h poświęcić dziennie, szczególnie gdy spojrzę na gt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo iż byłem na urlopie i nie wiem kim jesteś to częściowo podpinam się do tego co napisał @Hastu ale jak też wspomniał z adminem pożegnały się 2 osoby.

Steam+ tyle co mogę od siebie.

Jedyną rzeczą to też jest wiek tak..ale nie mam nic przeciwko za okresem próbnym 2 tyg. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 godzin temu, Piotrek18 napisał:

Jestem na tak a czemu nie widuje go na serwerze miły spokojny myślę zęby ogarną no i na luzie nie jak niektórzy Admini co się spinają o byle co 

Od tego jest admin, żeby przestrzegać regulaminu i pilnować żeby inni to robili .Zdefiniuj " byle co " 

Edytowane przez Habalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...