Skocz do zawartości
ScoobyDoo

Moderator toż to Mickiewicz...

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Panowie

Miałem założyć tu taką zacną informację która mnie bardzo zbulwersowała. Mianowicie chodzi o podania na MODERATORA>>>> za********e fajnie. Ale jedna rzecz mnie przekonuje do Tego że ciągle mam do czynienia  z jakąś jedna patologią...... Mówicie/ Piszecie że moderator to ma być taki i w ogóle... cacy sracy.... a jak patrzę na całą swoją integrację a siecią to pozostawia wiele do....

Osobiście nie głosowałem na nikogo bo to mój wybór, ale atakowanie kogoś za błędy interpunkcyjne.... żal 

przecinek lub kropkę każdy może źle postawić a wy K.... z bogów się macie czy co .....

Niestety nikt taki pewnie się nie znajdzie który pewnych was wypunktuje za wasze wypowiedzi .....

 

 Aveeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, wiktor syn komendanta napisał:

te "przecinki" i "kropka" to podstawy totalne jeśli ktoś chce być modkiem no wrrrrrrrrrr

10 pompek, 5 przysiadów i dawaj wrzutki tych naszych zielonych, dobrych, dusz które tak zacnie się wypowiadają..... dawaj Ss po to ten temat jest żeby pokazać to oni to od Mickiewicza to mają jeszcze ale długą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, ScoobyDoo napisał:

10 pompek, 5 przysiadów i dawaj wrzutki tych naszych zielonych, dobrych, dusz które tak zacnie się wypowiadają..... dawaj Ss po to ten temat jest żeby pokazać to oni to od Mickiewicza to mają jeszcze ale długą drogę.

Po co ja mam to pokazywać? Nie interesuje mnie kto jak pisze w przeciwieństwie do Ciebie, ale jeśli już ubiega się o range to kąsam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


By roztrwonić złości nadmiar

By uchronić od glupoty

Trzeba w czyny zmienić zamiar

I nauczyć się tej cnoty

 

Tej jedynej która sprawi

Tej jedynej która wygra

Sprawy wszystkie tu naprawi

Że nie każdy z orto wydra

 

Bo gdy złapie Cię dzień gorszy

I gdy błąd za błędem spływa

To i Ciebie ktoś poprosi

Byś wziął słownik i stąd zmykał

 

 

Wierszem, nie wierszem... Ważne że pozdrawiam,

Jan Brzechwa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...