Skocz do zawartości
TRANS4MATOR_[SKILLS].

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Wiktoria

Godzina, data zdarzenia: 18.02.2018r

Mapa: pamietam ,ze to byl dust taki zmodyfikowany chyba css_dust2

STEAM_ID / IP:[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Wiktoria 
[AMXBans] Powod : ' wstaw foty na www.Multi-Head.pl ' === 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1476298624 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 185.237.161.6 ' 
[AMXBans] =======================================

Uzasadnienie : Wstawiałem screeny na forum,na multi koncie,natomiast nie zdawałem sobie sprawy z tego ,że będzie to tak surowo banowane.Myślałem,że jeżeli zmienię nick na serwerze to muszę od razu zmienić nick na forum i stworzyć drugie konto.... Niestety Pomyliłem się,mój błąd wiem o tym zdaje sobie z tego sprawę.Wyjaśniłem to wszystko na tsi-e z opiekunem serwera Sunn'em,który mi wyjaśnił co mam zrobić,by było wiadomo o co chodzi

Chciałbym się również odnieść do Administracji,dlaczego nie potrafią banować prawdziwych cziterów,lecz graczy ze skillem, może nie byłem idealnym obsługiwaczem konsoli amxx ale potrafiłem bardzo dobrze odróznić skilla od czita.Wstawiłem screeny na forum z multi konta i nie dostałem ub bo oczywiście nie zapoznałem się z regulaminem forum,ale trzeba to zrozumieć,iż osoba nie świadoma swoich poczynań nie może zrozumieć jakie mogą być tego konsekwencje[ Nie wiedziałem że nie można tworzyć mk,gdy bym wiedział to bym tego nie robił tym bardziej,że jest za to perm ban.

i tutaj jeszcze dam paczke ze screenami,że jestem czysty i że eLTe pomylił się już chyba 3 razy.Więc też proszę szanowną administrację by odpowiedni ludzie trafiali na dane stanowisko.A nie wchodzi admin eLTe nawet sie nie zastanowi tylko od razu banuje więc też powinien ponieść za to konsekwencje bo ja jak kogoś nie chcąco zgładziłem to od razy całe forum było przeciwko mnie.

paczka ze screenami : http://www80.zippyshare.com/v/uH2aBg4u/file.html

Jeżeli ktoś nie uwierzy mi że dostałem 3 bana od jednego admina to mam na to dowody w postaci kolejnych screenow

Podsumowując : Zrobiłem multi konto [NIE BĘDĄC TEGO ŚWIADOMY],wyjaśniłem cała sytuację z sunn'em.Dostałem 3 perm bana BĘDĄC CZYSTYM od jednego admina to trzeba podkreślić. 

Dziękuje mam nadzieję,że wszystko jest jasne jeżeli nie PV/TS 

Dowidzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...