Skocz do zawartości
Aluzjonista

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o admina guwno123456 podejscie drugie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:
Nick: guwno123456
Wiek: 28
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem nie raz.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): [edit] poprawię na 9, ponieważ bardzo długo już nie pisałem pluginów ;)
Staż w CS-sie: Gram w Counter-Strika od wersji 1.5, czyli już prawie 14 lat, pierwszą serwerownię otworzyłem mając 20 lat
Steam / NonSteam: Oczywiście Steam STEAM_0:0:29332408
Dlaczego Ty: No cóż, próba numer dwa. Godziny nadrobione, rank#2 po resecie, myślę że wszyscy zdążyli mnie poznać. Więcej o tym dlaczego ja można przeczytać w poprzednim topicu (rozpisałem się). Adminów po mimo tego, że zostało paru przyjętych nadal brakuje biorąc pod uwagę, że od resetu przewinęło się już ponad 3000 osób. Moje mocne argumenty to znajomość tematyki counter-strika, zasad obowiązujących na serwerze, znajomość amx-a oraz wiek, który pozwoli sprawiedliwie oceniać dobrych graczy i karać oszustów.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, kiedy mam wolne gram cały dzień, kiedy jestem w pracy godzine dziennie
Kontakt: [email protected] lub forum
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/guwno123456/80.72.43.106:27032/

Pozdrawiam :)

Edytowane przez guwno123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że widziałem Cię dziś na serwerze i wydajesz się spokojną osobą, to patrząc na Twoje GT, widzę, że miałeś kilkunastu dniową przerwę od gry i dopiero od 4-5 dni grasz regularnie (po +100 minut), ale jak dla mnie to za mało. Adminów jest siedmiu, jakoś dają radę, ja z kilkoma złapałem dobry kontakt i informuję ich jeżeli coś się dzieje na serwerze, demka nagrywam i dostarczam. Wybacz, ale jestem na nie. Pograj trochę dłużej, bo według mnie pośpieszyłeś się z tym podaniem.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, Th3End napisał:

Mimo, że widziałem Cię dziś na serwerze i wydajesz się spokojną osobą, to patrząc na Twoje GT, widzę, że miałeś kilkunastu dniową przerwę od gry i dopiero od 4-5 dni grasz regularnie (po +100 minut), ale jak dla mnie to za mało.

Moja krótka przerwa była spowodowana zakupem nowego komputera :) Po prostu stary się zepsuł i parę dni byłem bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm..

1. Nie widziałem żeby były  u Ciebie problemy z kultura za to masz plusik.

2. Zgłoszenia były za to tez plusik.

3. Steam jest, tez plusik.

4. Wiek i doświadczenie duży plus.

5. Nie podoba mi się Twoje GT. Czasem  przed robota, wbijam rano na serwer gdzie widzę Ciebie na spect i poprostu nabijasz GODZINY nie grając, może czekając na gracza? Już w to nie wnikam. 

6. Wielkim minusem jest twój nick.. nie wiem jak na to inni admini @Ness @RWA KULSZOWA@Mów mi Więcej @Sylwia^^@Thiz@_Masta_Yoda_. Nie wiem czy jako gracz na ulubionym serwerze chciałbym żeby adminem był gość o nicku  - guwno123456. Admin ma dawać przykład z każdej strony, nawet pod względem nicku. Czasem za taki nick gracze dostają kick (nie mówię tu o naszym serwerze bo są naprawdę ciężkie przypadki z tymi nickami)

 

Jesli punkt 6 będzie wzięty pod uwagę przy ocenie ogólnej przez OP i zostanie zmieniony nick będę na TAK za okresem próbnym. Na chwile obecna jestem na nie.

Edytowane przez hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie mam nic przeciwko temu był admin z nickiem ass (dupa po angielsku) i nikt się nie czepiał a takie nicki nie są zabronione bo nie ma przekleństw 

Co do podania: Jestem na Tak

+ Kultura

+ Wiek

+ Doświadczenie. 

O GT nie ma się co czepiać 30 godzin jest i tygodniówka też. Ja osobiście nieraz w 3 dni wbiłam tygodniówkę i potem wbijałam od czasu do czasu. Nie każdy ma czas grać codziennie, nie bądźmy tacy surowi admini są potrzebni @Th3End

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę się rozpisywał 

ale jestem na TAK

Ja dostałem tą szanse zostaniem Adminem DD2#2 po raz drugi 

więc i inni też mogą dostać te szansę  

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


44 minuty temu, Thiz napisał:

 


- faktycznie inny nick by się przydał :P 

 

Godzinę temu, hello napisał:

6. Wielkim minusem jest twój nick.. nie wiem jak na to inni admini @Ness @RWA KULSZOWA@Mów mi Więcej @Sylwia^^@Thiz@_Masta_Yoda_. Nie wiem czy jako gracz na ulubionym serwerze chciałbym żeby adminem był gość o nicku  - guwno123456. Admin ma dawać przykład z każdej strony, nawet pod względem nicku. Czasem za taki nick gracze dostają kick (nie mówię tu o naszym serwerze bo są naprawdę ciężkie przypadki z tymi nickami)

 

Jesli punkt 6 będzie wzięty pod uwagę przy ocenie ogólnej przez OP i zostanie zmieniony nick będę na TAK za okresem próbnym. Na chwile obecna jestem na nie.

Nie widzę problemu w zmianie nicka natomiast nie chciałbym aby przepadł mi ranking bo na tym też mi zależy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, guwno123456 napisał:

 

Nie widzę problemu w zmianie nicka natomiast nie chciałbym aby przepadł mi ranking bo na tym też mi zależy :(

Rank zawsze możesz wbić, przy okazji zrobisz GT :)

Edytowane przez hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, hello napisał:

Rank zawsze możesz wbić, przy okazji zrobisz GT :)

Wyczuwam sarkazm w tej wypowiedzi :) nie po to wbijałem ten rank żeby teraz mi przepadł. Napisać Ci łatwo ale sam byś tego nie chciał na pewno :)

Nie wiem nadal w czym tkwi Twój problem z moim GT.

Mam 30 godzin ogólnie, 7 godzin przegrane w zeszłym tygodniu więc spełniam kryteria podane na forum.

To, że gram od niedawna nie powinno przekreślać mojej kandydatury.

Z tym wbijaniem godzin trochę mnie uraziłeś, poza tym na serwerze jest plugin który automatycznie wyrzuca graczy nieaktywnych, po prostu rano mam czas dlatego siedze na spect żeby weszli ludzie i serwer się rozkręcił.

Edytowane przez guwno123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyrzuca graczy którzy sa w ct albo tt i są afk a nie na spect. Nikt Cię nie odrzuca, admini są na tak. Ja proponuje żebyś zmienił nick i będzie git :) z rana i tak nikt prawie nie gra wiec ciężko jest rozkręcić serwer ale fajnie ze jesteś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, hello napisał:

Wyrzuca graczy którzy sa w ct albo tt i są afk a nie na spect. Nikt Cię nie odrzuca, admini są na tak. Ja proponuje żebyś zmienił nick i będzie git :) z rana i tak nikt prawie nie gra wiec ciężko jest rozkręcić serwer ale fajnie ze jesteś :) 

Dlatego podania zawsze wiszą ok tygodnia aby móc wszystko sobie wyjaśnić :) ostatnim razem kiedy składałem powiedziano mi, że podanie jest ok natomiast brakuje godzin I w zasadzie tylko to było przeszkodą, od tego czasu sporo się zmieniło :) uważam też że nie można mieć podejścia że z rana i tak nikt nie gra, ja rano gram bardzo dużo, wystarczy że poczekam ok 5 min i zawsze ktoś wbije, a jak jest 2 graczy to a automatu przychodzą następni, wytrwałość to klucz do sukcesu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem sporą rozkminkę w którą stronę uderzyć w kontekście Twojego podania.

Aż do dzisiaj lub wczoraj, gdy wypowiedziałeś się w podaniu drugiego abiturienta.

W związku z powyższym, okazało sie iż jesteś osobą dojrzałą, nie kierującą się w osądach emocjami - to są idealne cechy dla admina.

Dodatkowo masz już doświadczenie.

Jedyny minusik jaki zaobserwowałem, to - że będziesz musiał troszeczkę ze słowami wyhamować (po śmierci zdarza Ci się panienkami pojechać xD) - nie jest to obrazliwe, ale musisz sie tego wyzbyć xD

Jestem na Tak - powodzenia

p.s. używaj opcji edytuj w swoich wypowiedziach

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za wypowiedź drugi raz @hello i @guwno123456 jest opcja edytuj, nie nabijajcie postów tutaj tylko załatwicie to na pw, takie małe rozwiązanie.

@Bezzi drogi Panie, nie mów mi co mam robić :D Podałam rozwiązanie nic więcej to nie upomnienie

Edytowane przez Sylwia^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłoś się z SID na PW i zapoznaj się z tematami w dziale admina DD2 #2.

Co do nicku to mimo wszystko pomyślałbym o jakiejś zmianie, przynajmniej na forum. Niby nie szkodzi ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...