Skocz do zawartości
Michael Moro

[ZAMKNIĘTY]Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Opis

Plugin dodaje do gry klany. Każdy klan posiada swojego właściciela i członków - oni zdobywają poziom klanu. Z każdym nowym poziomem dostajemy punkty które możemy przeznaczyć w expa, krytyka bądź bogactwo. Klany posiadają swoje top 15, więcej do sprawdzenia w grze.

 

Klany przeznaczone są raczej dla Cod'ów z max. poziomem od 101 do 801. Na większych limitach będzie to działać, jednak mnożniki od statystyk mogą zgłupieć.

Maksymalny poziom klanu to 61, a wymagane doświadczenie do zdobycia kolejnego poziomu grupy jest generowane na podstawie tego który obowiązuje w klasach.

 

say /klany - otwiera menu klanów

 

Instalacja

Pobierz 

 amxx.gif  cod_klany.amxx

Załączony plikcod_klany.sma

Otwórz cod_klany.sma

Konfiguruj:

#define LIMIT_CZLONKOW 15 //Ile maksymalnie czlonkow moze wystepowac w klanie

#define WYMAGANY_POZIOM 15 //Jaki poziom jest wymagany aby moc zalozyc klan

#define WYMAGANA_ILOSC_MONET 500 //Ile trzeba monet do zalozenia klanu

//Zakomentuj aby wylaczyc udzial monet w klanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. 
By trzeba było przerabiać sklep.
Dodać zdobywanie monet.
Moim zdaniem jest to nie potrzebne.
Więcej roboty i obciążenia na serwer. Było takie coś na 80K i zostało usunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem pewny ale za czasów mojego grania na codzie 400 (jakieś 2 lub więcej lat temu :) ) Były wgrane klany i powiem szczerze, że bardzo fajna opcja, która urozmaici troche tą rozgrywke, samo nabijanie lvl'a może stać sie monotonne :)  a te klany wprowadzą coś nowego :) jak dla mnie pomysł dobry, spróbować można :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, tak jak jest aktualnie wystarczy.

Powstanie jeden główny klan najlepszych graczy, a nowi będą mieli jeszcze bardziej utrudnione zadanie.

Klany kiedyś były i wyleciały, na codzie 200 podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Były próby z klanami, ale się bugowały i crashowało serwer. Nie zdziwiłbym się jakby w tym przypadku było podobnie. Do tego tak jak koledzy wyżej napisali, w jednym klanie będą najlepsi gracze, co utrudni grę nowym graczom i zniechęci ich do gry. Nie wydaje mi się, żeby te monety były potrzebne, a nie ma co ich dodawać tylko dla klanów. Tak jak jest teraz jest dobrze. Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem przeciw temu pomysłowi : obciąży serwer , crash serwa , utrudni grę nowym graczom ,klany są fajne ale za dużo z nimi problemów . Do tego trza by przerobić sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...