Skocz do zawartości
KotKreskowy

[ODRZUCONE]Ponowne Podanie ELLOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ELLOOO
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem):Były Współwłaściciel Serwera Cod-Mod 8001,Inne prace FTP oraz Administracyjne 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Między 7-8 Te Komendy których się rzadziej używa muszę sobie przypomnieć ale Podstawy i te średnio-zaawansowane znam
Staż w CS-sie:Na początku 2-3 lata na nieoryginalnym teraz 1,5 Roku na Wersji Steam
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:Myśle że się Nadaję Po moim Doświadczeniu W posiadaniu Administratora I dostępu do jego Funkcji i komend. Przegrałem wymaganie 30 Godzin doświadczyłem Kilku Kar czasowych na samym początku mojej przygody na serwerze obecnie znam regulamin Forum i serwera 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od czasu Wolnego to od 1 Godziny do 2-3
Kontakt:

Steam:http://steamcommunity.com/id/KotKreskowy/

Diskord:KotKreskowy#6650

Ts3

Forum


Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/ELLOOO/80.72.43.106:27022/

Nie mam Nic więcej do dodania Przez 2 Tyg za dużo po za GT nauką Regulaminu i Przypomnienia AMX się nie zmieniło

Liczę na pozytywne Rozpatrzenie mojego podania

#EDIT

Nie będę kłamać czas z 2 dni temu został nabity poprzez odpalenie na komputerze przesyłania strumieniowego i siedziałem na telefonie na spec  i oglądałem co się dzieje ale czas wczorajszy został normalnie nabity. Zależy mi na tej "posadzie" więc postanowiłem to zrobić ale trochę tego żałuję 

Edytowane przez KotKreskowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Absolutnie coś mi nie pasuje z twoim podaniem. Czas w większość dni jest przeciętny (ale każdy ponad godzinę wystarczający), aczkolwiek 2 dni temu przez ponad 500 minut zdobyłeś 48 fragów? Wczoraj ponad 5 godzin i 32 fragi. Heh.

Śmierdzi mi to czasem nabijanym przez zostawienie komputera w nocy.

Póki się to nie wyjaśni to jestem na nie :)

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak jak pisal HardeQ jestem na nie z tego powodu iz poniewaz nabijasz godziny na spekcie z tego co widac z Twoich osiagow na naszym serwerrze pozdrawiam i graj a nie grzejesz spec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praktycznie Cię nie znam, jak już grasz to nic nie piszesz ani nie odzywasz się przez mikrofon. Nie wiem jak jest u Ciebie ze zgłaszaniem cheaterów, ale w dziale żadnego Twojego postu nie ma, do tego grasz sporadycznie i to najczęściej wtedy, kiedy są inni admini tak więc raczej nic nie wniesiesz w serwer. Ogólnie rzecz podsumowując jestem Tobie przeciwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo tego, że widzę, że zależy ci na posadzie (m.in kilka zgłoszeń na pw itp) jestem zmuszony odrzucić to podanie, ponieważ takie praktyki nie są u nas tolerowane. 

Podanie odrzucam, następne złożyć możesz za 2 tygodnie. W tym czasie w normalny sposób dobij jeszcze z 10 godzinek, daj się poznać ludziom/adminom od dobrej strony, a z pewnością sytuacja wyglądała będzie inaczej. 

P.S. Dobrze, że rozumiesz swój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...