Skocz do zawartości
eXizoo

[ZREALIZOWANE]Płatne zlecenie :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Avatar oraz Sygnatura

Tematyka: CS, Inne gry strzelane

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca):

Kolorystyka:

Rozmiar:

AVATAR - 184x184PX

SYGNATURA  - 600x250PX lub mniejsza 

Napis: eXizoo

Inne uwagi: Umyśliłem sobie grafikę Związaną najlepiej z Counter Strike. Chciałbym aby znalazło się tylko w sygnaturze logo Multi-Head oraz ładnie wpasowany napis. Chciałbym napomnieć że za na prawdę dobre prace, nad którymi graficy na prawdę się postarają jestem w stanie zapłacić do 100 Polskich Cebulionów. Avatary na forum są okrągłe także weźcie to także pod uwagę! :)

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę żebyście myśleli że zapomniałem o zleceniu. Sygnaturę mam już wykonaną i została jedynie kwestia avatara. Avatar od bezziego mi się spodobał lecz użyłem go na test i średnio wygląda na forum więc oczekuję jeszcze czegoś nowego :)

@Vynter fajny pomysł przy tym avatarze, ale lepiej by to chyba wyglądało z poziomym napisem, bez pochyły. Ogólnie mógłbyś przy nim trochę posiedzieć, dodać na przyklad jakiś lekki cień do napisu, jakieś fajne bajerki. Lubię jak grafik pokazuje, że na prawdę coś kombinował z pracą zwłaszcza że chciałbym za to zapłacić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@T-Killa drugi obrazek, napis wyszedł genialnie. :D Jakbyś mógł z samym tłem jeszcze troszkę pogrzebać byłoby super, w sensie chodzi bardziej o kolorystykę ponieważ samo w sobie jest dobre. Ten cień na około pierwszego obrazka przerzuć także na drugi jak możesz. :D

@Bezzi Nie wiem jak to zrobiłeś, ale sam napis także wyszedł Ci perfect na drugim obrazku, jakbyś czytał w moich myślach, tylko to tło i oko na nie :D.

 

Jeżeli uda wam się zrobić te 2 avatarki dobrze to za je same po 50zł ode mnie dostaniecie.

Zapomniałem tylko wspomnieć wcześniej że płacę jedynie przelewem.

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie coś, tylko z tym cieniem trochę słabo :/ Powalczę z tym jeszcze i zobaczę jak efekt ;) 

eXizoo v3.gif

Wersja bez "cienia".

 

 

exizoo-final.gif

Edytowane przez T-Killa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

To jeszcze nie jest to chłopaki ;X

@Bezzi Jesteś coraz bliżej, bardziej kolorowo :D żeby ten napis też się wyóżniał.

@T-Killa To CI wyszło już gorzej ;/ I ten obrazek musi być ciut większy, chodzi o to że za dużo pola jest dookoła pustego

 

 

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Dr.eXizoo  Hmm.. Bez tła to zrobić? :D Wtedy nie będzie pustego pola. Zmienic tło? Sam ten obrazek powiększyć ale na tym tle czy jak? 
Uczę się dopiero, wskazówki by się przydały :D:D 

 

Dobra, poddaje się :D  @Bezzi działaj :D

Nie jestem grafikiem, chciałem tylko spróbować. Pozdrawiam ;) 

 

Edytowane przez T-Killa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@T-Killa chodziło o to puste pole dookoła obrazka. Ogólnie sam napis zrobiłeś bardzo fajnie, ale z tłem chyba dużo nie działałeś :D Jak na początek i tak fajnie Ci to wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwaga, Uwaga! :D Mamy zwycięzców!

 

@VEX` Perfekcyjna sygnatura! 70 zł przelewem leci za nią samą w Twoją stronę! :)

@Akumu Za zrobienie super sygnatury i avatara dostanie ode mnie 100 zł :)

 

Zlecenie do zamknięcia oraz zapraszam Panów z danymi do przelewu na Prywatną wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...