Skocz do zawartości
gazowanykefir diilgang

[ZAMKNIĘTY]SKARGA NA ADMINA

Rekomendowane odpowiedzi

Admin: PodajeHazloOkon

Witam dzisiaj jest środa a do nas  na coda zawitał Admin nowy czy stary nie mam pojęcia wiem jedno jest nie ogarnięty. Jego priorytetem jest wysłuchanie gracza i natychmiast go sprawdzić ewentualnie dać bana ale nasza rybka Okon nie słucha się i cieszy się grą jak małe dziecko gdy dostanie na komunie rower.  Regulamin mówi jasno : 

Nie strzelamy z własnego respa na resp wroga przez pierwsze 7 sekund

Nie przeszkadzamy innym w grze celowo blokując, oślepiając flashem

Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem i nie prowokujemy kłótni na serwerze

nie strzelamy z własnego respa to było na dust_2 lecz na innych mapach takich jak de_eldorado czy de_dust2002 Admin na prośby gracze ma wbite że tak powiem kija wbite. 

kłoci się z młodszymi graczami i unosi tym ze jest adminem chociaż nikomu to nie imponuje

fleshe czy blokowanie w przejsciach to norma, porządek dzienny admin nawet palcem nie kiwnie.

pytanie brzmi- Czy Wy jesteście świadomi komu dajecie admina ? To ma być wzór na serwerze i ma pilnować porządku a nie relaksować sie przy gierce i na prośby mieć wyjebane. Pozdrawiam licze ze "admina" wychlastacie rybką po twarzy. Dobranoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 razy tłumaczyłem mu, że na css_dust2_mh nie ma czegoś takiego jak skan z respa na resp, co do fleszy nie dostałem żadnego zgłoszenia na u@ i tak samo co do kultury ;) Kulturę bindowałem kilka razy, więc proszę o nie mówienie, że nie reaguje bo poza twoim zgłoszeniem na rzekomy skan na resp nie dostałem, żadnego innego zgłoszenia na u@ ;) A to na temat kłócenia się z młodszymi graczami to jakaś szopka xD Nie rozumiem, gdzie według ciebie kłóciłem się z jakimś młodszym graczem :v Czekam na dowody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...