Skocz do zawartości
papaY

[ZAMKNIĘTY]Runda rozgrzewkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :hi:

Mam mały pomysł na rozgrzewkę przy starcie mapki ,

Otóż super byłoby gdybyście dodali rundę rozgrzewkową z autorespawnem z losowymi pistoletami.

Zawsze można coś przyskilować i rozruszać nadgarstki :extra_popcorn:

Co o tym myślicie? :>  Może jakaś podobna/lepsza inicjatywa ?? 

Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I co lepsze dla tych co uwielbiają rundę startową, inni gracze będący na serwerze podczad rozgrzewki mogą dać znać znajomym że zaraz rozpocznie się mapka 

 Myślę że 60 sekund to wystarczający czas na rozruszanie paluszków ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi się wydaje, że to będzie zbędny dodatek. Na rozgrzewkę można pójść na dm sobie. To by było dobre rozwiązanie na serwerach typu 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie nie ma sensu dawać takiej rundy.. Przychodzę na serwer grać, a nie się rozgrzewać :D Na DM'ie można się bardzo dobrze rozgrzać i wbić na serwer. Poza tym zagrasz parę rundek i już jesteś rozgrzany. Zbędny bajer tak mi się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, w sumie ciekawa mogłaby być opcja z jakimś krótkim GunGamem - powiedzmy glock, usp, famas, m4, ak, awp, ale podejrzewam, że byłoby z tym dużo roboty. Jednak byłoby to jakaś innowacja :) Czyli zmodyfikowana wersja @papaYa :)

Wydaje mi się, że nożówka zajmie tylko czas. Nie wiem, czy wszystkim spodobałoby się cykliczne minutowe szatkowanie, lepiej już dać chyba do ręki jakąś broń palną :D

Sam pomysł jak dla mnie pozytywny, choć skłaniam się ku możliwości kalibracji celowników.

Edytowane przez Ypss [PL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż, pomysł całkiem całkiem ale... Skonsultowałem to z wyższymi i tak średnio za tym stali, tym bardziej że...
Mapa trwa 25 minut czyli w sam raz, w przypadku wgrania rozgrzewki na noże/pistolety/whatever -> od dwóch do czterech razy na godzinę trzeba będzie pobiegać zanim zacznie się gra. Krótkofalowo pomysł jest spoko ale długofalowo już niezbyt, jak sami wiecie mamy całkiem duże grono osób które grają nie jedną czy dwie mapy tylko po 1-2, 3 a niektórzy nawet po 5-6 godzin. Nie wyobrażam sobie grać 14-15 rozgrzewek xd

Poza tym ludzie wbijają do nas się postrzelać, a nie biegać z kosami czy bawić się broniami ;) I podejrzewam że skończyłoby się to tak jak na #2 czy na innych serwerach u nas, że po zmianie mapy grało 10-15 osób a reszta siedziała na spect przeczekując rozgrzewkę, co później generowało kolejny problem z wbijaniem do teamów kiedy rozgrzewka się kończyła.

Kolejna sprawa, co mapę nikt się nie rozgrzewa :D Rozgrzeje się przed swoją pierwszą mapą i jest mu to niepotrzebne później.

A jeśli bardzo chcecie się rozgrzewać, to mam pomysł dzięki któremu upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu: przed wejściem na DD2 #1, zawsze można zajrzeć na Nasz DD2+DM (tym bardziej że niebawem będzie mocno odświeżony) 80.72.40.110:27020. W skrócie: rozgrzejecie się, zawsze to +1 gracz na DMie a i #1 na tym skorzysta bo wejdziecie na pełnej... ;) 

Pozdrawiam!

PS. Sorki za tak późną odpowiedź, miałem to ogarnąć dawno temu, potem przeniosłem to na ten poniedziałek bo jeszcze się chciałem skonsultować. A jak wiecie od poniedziałku zaczęły się problemy z atakami z późniejszą niemal dwudziestogodzinną eskalacją z wtorku na środę i niemalże cały środowy dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...