Skocz do zawartości
yavoo

Siemka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż gram u Was na COD:MOD 45k (może wpadnę na inne serwery) chciałbym się z Wami poznać.

Zaczynając, nazywam się Krystian i mam 14 lat (w marcu 15), mieszkam w Krakowie a dokładniej w Nowej Hucie,

wg. mnie jestem pracowity oraz odpowiedzialny (nie będę wszystkiego wymieniał) lecz mam niestety pewną wadę - 

otóż jestem nerwowy, łatwo mnie zdenerwować lecz staram się nad tym panować.

Jak każdy mam swoje zainteresowania które mogę wymienić, m.in gry, piłka nożna, grafika i wojsko

i ostatnie jednak nie tak ważne - jazda na oxeloboardzie oraz tricki jak i troszkę redakcja, w klasie 6 prowadziłem gazetkę 

szkolną.

 

Na tym mógłbym skończyć lecz jeżeli ktoś chcę posłuchać mojej historii to czytajcie dalej 

 

Zacznijmy od gier - są one ze mną długo pamiętam swoją pierwszą grę, oczywiście była ona przeglądarkowa,

grając tak w gry przy tym oglądając przeglądarki mój brat znalazł odcinki z gry Minecraft, zawsze ciągnął mnie 

bym oglądał razem z nim tą grę lecz nigdy mnie nie ciekawiła aż do pewnego odcinka - gdy jeden gracz grał z drugim

 graczem (hamachi) budowali pułapkę na potwory - wtedy zakochałem się oglądając gdy były dwa małe pagórki 

obok siebie - na jednej górce jeden gracz, na drugiej górce drugi gracz a więc postanowiłem wziąć mojego laptopa i pobrać

ową grę, przez długi czas grałem w minecrafta powstawały serwery itd, pewnego dnia znalazłem serwer z bratem MineS (bez reklamy,

ten serwer już prawie nie żyje) grałem tam co chwilę na trybie Creative, szukając kolegi znalazłem typa (dziś ma może z 20 lat xD) 

z którym dzień w dzień grałem w minecrafta i rozmawiałem na skype (w tedy TS nie był tak modny) aż pewnego dnia zapytał się

czy gram w GTA (ja zdziwiony co? Gra która ma trzy litery?) odpowiedziałem, że NIE więc wysłał mi linka do GTA (oczywiście SA)

pobrałem - niestety, a może i stety z virusami mój komputer miał dużo virusów lecz dzięki temu gram dalej w GTA.

Od tamtej pory miałem dwie gry - minecraft oraz GTA SA wraz z grami miałem YouTuba na którym dalej znalazłem CS 1.6 
spodobała mi się a więc pobrałem - pamiętam moją pierwszą grę, poszedłem w tedy do trupa z samym glockiem (po stronie TT)
i zafascynowałem się SCHODAMI prowadzącymi do dolnego trupa schodząc do trupa dostałem headshota od tyłów - ehh piękne wspomnienie.
Od tamtego czasu miałem już trzy gry CS 1.6, GTA oraz Minecrafta grałem w nie długo bez znudzenia aż wyszedł nowy CS:GO!
Więc ją kupiłem - ładowała mi się kilka godzin na laptopa i jak można się domyślić były nie znośne lagi! 

Tak się prezentuję historia z grami dzięki tej historii gram dziś w Minecrafta, GTA, CS:GO, 1.6 i nie dawno zacząłem grać w Fornite.

Czas na piłkę nożną - tutaj tak dużo nie ma.
Pierwszą piłkę dostałem na urodziny jak miałem 4 latka - jak każdy chłopiec kochałem grać, pamiętam jak z bratem
grałem "kto wyżej wykopie piłkę" przed blokiem aż do momentu gdy piłka poleciała na auto - zawał w wieku 4 lat lvl hard 
ale to była tylko taka piłka dla dzieci więc nic się nie stało. Tak zleciało aż do nie dawna (gdzieś tak 8 miesięcy temu) gdy dowiedziałem się,
że mam zespół preekscytacji WPW (choroba na serce) i będę musiał mieć operacje - dlatego też nie mogłem się męczyć a operacja
się udała już po 4 dniach pobytu w szpitalu zostałem wypisany jednak dalej nie mogłem się męczyć co wiązało się, że nie mogłem grać
aż do 16 stycznia (z tego co pamiętam) gdy byłem na kontroli i mogę już grać 


Dalej grafika, tutaj na prawdę bardzo krótko! 
Grafiką zacząłem się bawić 2/3 lata temu w ps'ie na cracku - nie szło mi więc odinstalowałem
i nie dawno wróciłem do grafiki.


I jazda na oxeloboardzie - jakiś rok temu zacząłem jeździć 4fun jednak jakiś czas po kupnie zacząłem uczyć się manuala (podniesienie przodu w górę)i się nauczyłem, następnie 55 (fifty fifty) i także się nauczyłem - teraz chce się uczyć podskoku (ollie) jednak jest zima więc nie da się
jeździć - dodam, że to deska na dwóch kółkach.


To tyle - jeżeli dotrwałeś/aś to serdeczny żłówik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 godziny temu, Xiaulin napisał:

łoo matkoo ale opowieść  :D , Cześć 

 

8 godzin temu, Doman napisał:

No i to jest solidne przedstawienie się  :D nowy redaktor nam rośnie :lama:

połowa sukcesu to się rozpisać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 9.03.2018 o 19:53, yavoo napisał:

(w tedy TS nie był tak modny)

wtedy* :P

 

W dniu 9.03.2018 o 19:53, yavoo napisał:

były nie znośne lagi!

nieznośnie :P

Poza tymi dwoma błędami, całkiem ciekawie się rozpisałeś, podoba mi się Twój styl pisania, rozwodzisz się na tematy, co lubię. :D Witam Krystian, wpadnij czasem na dd2#2. Jak masz steama to zapraszam na rozmowy korepetytorskie. XD Th3Endzik | DD2#2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Th3End napisał:

wtedy* :P

 

nieznośnie :P

Poza tymi dwoma błędami, całkiem ciekawie się rozpisałeś, podoba mi się Twój styl pisania, rozwodzisz się na tematy, co lubię. :D Witam Krystian, wpadnij czasem na dd2#2. Jak masz steama to zapraszam na rozmowy korepetytorskie. XD Th3Endzik | DD2#2

Dzięki za błędy już nawet nie będę tego szukał :D 
A co do DD2, nie przepadam za DD2 wolę już CS:GO Mody lecz wejść wejdę może,

a co do steama mieć mam ale nie zrozumiałem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...