Skocz do zawartości
relax

admin [ZAMKNIĘTY]Podanie na admina Relax

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Relax_cs/ Relax

Wiek: 22 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilkakrotnie byłem właścicielem sieci serwerów( parę lat temu :)), wiele razy admin, H@, Opiekun Serwera, w przeszłości J@.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że śmiało mogę dać sobie 9+/ 10, umiejętność pisania/ edycji/ naprawy pluginów- nic z pracą w plikach serwerowych nie jest mi obce( Uczestniczyłem nawet w udoskonalaniu paczki wgranej na nasz serwer- pierwotnie w H******g), z wykształcenia teleinformatyk :D

Staż w CS-sie: Łącznie steam/ns około 9 lat, steam od 2011r

Steam / NonSteam: Steam- STEAM_0:1:1344337

Dlaczego Ty:  Chciałbym swoim doświadczeniem wprowadzić trochę ładu na serwer, uczyć pokory notorycznie grających na serwerze czitów i poprawiać jakość oraz standard gry. Gra jest dla mnie bardziej rozrywką niż rywalizacją, a dobra rozrywka potrzebuje kultury i przestrzegania zasad Fair Play.  Admin to zwykły gracz, jednak posiada władzę, która uprawnia go do poprawienia jakości gry na serwerze i jest to przywilej a nie narzędzie do "chwalenia się" i wlepiania bezpodstawnie banów "bo WYDAJE mi się, że mu się należy".

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ze względu na pracę i dom myślę, że 1- 2h dziennie przynajmniej ale czasami zdarza się że 4-5 :D


Kontakt: Steam "Relax_cs"/ możliwość GG/ Facebook/ PW


Link do GameTracker'a:  Na nicku Relax_cs nie posiadam pełnych 30h ale zapewniam że na dniach się to zmieni;  Link GT

 

Zachęcam do pisania postów :)

Z fartem, Relax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kozak, ład na serwerze jest w miarę utrzymany , aczkolwiek aktywnymi adminami jesteśmy tylko ja i Aloria więc ciężko nam we 2 utrzymać całą dobę  ład i porządek dlatego jak najbardziej zachęcam do składania podań, jestem za tym.  A co do Tematu,

+Znam Cię, widuję często na serwerze 

+Bardzo często zgłasza u@

+Łatwy kontakt dzięki Steam

+Gracz bardzo komunikatywny dobrze odnajdzie się w Administracji COD 45k

+Wiek 22 lata jest to już odpowiedzialność i sumienność, sam jestem rok młodszy aczkolwiek na pewno nie odstaję :)

Zapraszam też do tematu @Alora @.Spr!Nt^^ @~Tazor~ @Habababa

 

Co mogę więcej dodać, liczę na okres próbny dla Ciebie i oby to nie był tzw. Słomiany zapał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt , jestes czesto widywany i pomagasz , odnalazl  bys sie u nas a rak do pracy potrzeba

+staz

+w miare kultura

+doswiadczenie

+sporo cie widuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 9.03.2018 o 20:05, relax napisał:

a nicku Relax_cs nie posiadam pełnych 30h ale zapewniam że na dniach się to zmieni;

To zmieniaj to czym prędzej bo Twoje GT jest że tak powiem... cienkie ;d prawie żadnej aktywności. Dobij trochę, zobaczę pod koniec tygodnia jak to wygląda.

EDIT:
@relax miałeś poprawić aktywność - masz 1h przegraną w 7 dni. Czyli żeby uzbierać wymaganą tygodniówkę (7h) musiałbyś grać 7 tygodni, przy czym po 3 tygodniach miałbyś 3 warny za brak wymaganej aktywności czyli zostałbyś zdegradowany. Jak Ty to sobie wyobrażasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...