Skocz do zawartości
papaY

[ODRZUCONE]Podanie papaY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : papaY

Wiek : 25/26

Doświadczenie (w byciu adminem):   Nie będę nikogo ściemniać , nigdy nie byłem adminem , może coś trochę pilnowałem ale to były czasy 2k7-2k8 więc mało pamiętam , ale co to za sztuka wpisać Amxmodmenu i klikać 0-9  :hi:

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  jak na początek to 4/10 byłoby

Staż w CS-sie:  od 2k7 na steam , aktualnie jest to mój trzeci steam,  pierwszego dostałem vac bana bo byłem jeszcze większym kotem niż teraz :dzikus:

Steam / NonSteam:   Oczywiście ,że STEAM

Dlaczego Ty:  Hmmm...  Jestem codziennie na serwerze, minimum 1 godzinkę(dni robocze) a nawet więcej o ile mam siły po pracy :)) Na tym serwerze gram od 2k14 lub 2k15 , sam już nie pamiętam. Cóż więcej mogę dodać  ? :>

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:   1 godzina standardowo aczkolwiek dobijam do 3-4h czasami

Kontakt:  ->Steam / Steam mobile

Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=papaY&sort=1&order=DESC

 

Brakuje w GameTracker i to sporo  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie 8 adminów z czego kilku chyba nieaktywnych bądź urlop. Tak na to wygląda po GT.

Jestem na tak, aktywność, 1. raz widziany już w 2014roku, stały gracz, donator, jest lubiany na serwie, nie to co ja. Wszystko spełnia jeśli chodzi o wymogi.

 

@Ypss, przecież na jednym nicku ma więcej niż 30h rozegranych i więcej niż 7h w ciągu tygodnia, więc jakie głupoty piszesz skoro twoje GT samo mówi, że od kilku dni ciebie nie ma.

Typ ma na JEDNYM NICKU 6303 minut i około ~900min w ciągu tygodnia!

Widać, że w ogole jesteś nie ogarnięty jeśli chodzi o gametrackera....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem długo na tej sieci ale wydajesz się być spoko osobą i dośyć ogarniętą ;)

Na plus na pewno :

+ Wiek

+ Staż ogólny i na serwerze

+/- Aktywność

- AMXX ale to można się w miare szybko nauczyć

Jestem na tak, można zobaczyć czy się sprawdzi :zdrowko1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jako pierwszy chyba się wyłamię z towarzystwa i jestem na NIE.

Nie przyjmuj tego mocno do siebie, jako gracza cenię Cię za umiejętności, ale mam dwa powody, dla których w tym  momencie nie nadajesz się na admina:

- po pierwsze czasami brak Ci opanowania - spokojną grę potrafisz przeplatać zbędnymi, nie na miejscu wypowiedziami, a z takimi adminami już były tu nie raz przeboje :)

- po drugie, jak już ktoś zauważył - mamy 8 adminów. Tylko większość z nas jest w godzinach popołudniowych lub wieczornych i jeśli teraz ktoś miałby do nas dołączyć, to jedynie osoba, która będzie wstanie być rano i do południa. A z tego co widzę, to Ty też zaliczasz się  raczej do pierwszej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Luzik Kaizen pierwsze i drugie to prawda, doceniam wypowiedź. Cóż chciałem spróbować, no ale z tego co widze to ciężka sprawa bo innym łatwiej i szybciej było przyznać admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Komuś Tu trzeba liczydełko :D jest nas 11 + support ;)

Oczywiście @papaY , że innym łatwiej i szybciej przyznać admina ponieważ od momentu kiedy pojawili się na serwerze to potrafili się na nim zachować z czym Ty niestety masz czasami problem i dobrze o tym wiesz ;) Sam czas spędzony na grze to nie wszystko żeby zdobyć admina, trzeba się jeszcze umieć od początku pokazać z tej lepszej strony. Nie powiem, że ostatnio się nie poprawiłeś bo trochę zacząłeś hamować z odzywkami ale obawiam się, że to tylko dlatego, że złożyłeś podanie.  Już raz zaryzykowałam i przyjęłam kogoś kto obiecywał cuda na kiju i że się poprawi... Zaraz po otrzymaniu rang było dokładnie to samo co wcześniej i mimo błagań żeby się uspokoił bo prośby już nie pomagały skończyło się na nieprzyjemnościach i wylocie. 2 raz niestety nie będziemy ryzykować ;)


PS. Ktoś tam coś o kulturze wspominał?

 21:20:48: (Terrorist) -papaY-> : ikurwa wypiuerdalaj a nie blokujesz

22:18:33: *DEAD* papaY.iaMator : k***a parowy je***e blokuja


 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...