Skocz do zawartości
eXizoo

FunnyPuma buguje staty.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: FunnyPuma^^ > Wasz Support, Ubt, admin serwera cod 400 ;)

Godzina, data zdarzenia: Dzisiaj, mapa westwood, mniej więcej 17;30

 Mapa: De_westwood

 Serwer: COD 400

Link do demka:  http://www21.zippyshare.com/v/sN93DOrd/file.html

STEAM_ID/IP:  #12 "FunnyPuma ^^" 29 STEAM_0:0:168372848  15 09:34   11   

Uzasadnienie: Na załączonym demku, widzimy Moją grę, ze względu na to, że z pozycji obserwatora nie widać zadanego jak i otrzymanego dmg. Oskarżony przeze mnie gracz, admin etc. Posiada na swojej klasie 125 lvl czyli łącznie 250 punktów do rozdania, oraz statystyki bazowe + z vipa jest wszystko wzięte pod uwagę. Normalny gracz ze wszystkim na tym poziomie może sobie pozwolić by doładować 200 punktów w hp, co daje nam równowartość życia pumy, 50 punktów w kondycję oraz NIC w inteligencję. Starałem się przedstawić jak to wygląda z mojej jak i jego perspektywy pisząc u góry na linijce say moje spostrzeżenia. Nie mam wątpliwości że osoba będąca adminem na tym serwerze kupę lat, łamie punkt regulaminu który jest karany banem PERMAMENTNYM, ponieważ Damage jaki on zadaje (do 95), zadają gracze z tym perkiem na maxymalnej inteligencji.

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra temat trochę wisi. Na demku widać, że @FunnyPuma masz bardzo wysokie dmg przy czym ładujesz na full HP. Licząc punkty dodając wszystko w hp zostaje Ci całe nic albo zero pkt na inteligencje Twoje hity są zależne w co uderzasz czy to ręka klata dmg jest zmienne, ale tak jakby przesadzone. Problem w tym, że nijak jest to sprawdzić w 100 % na demku. Dlatego temat zostaje zawieszony bez odpowiedzi czekam na jedną osobę żeby mieć lepszy podgląd sprawy, nie ukrywam, że mocno mi śmierdzi ta sprawa. Narazie temat zawieszam, ani nie oskrażam, ani nie mówię, że wszystko jest okey. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...