Skocz do zawartości
LepSes

[ODRZUCONE]Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :Truskawka

Wiek : 20

Steam: Posiadam konto steam 

Czas spędzony na serwerze ( link do GT) : https://cache.gametracker.com/server_info/91.224.117.30:27050

Doświadczenie z amxx : 8/10

Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie :  :-) Uwielbiam ten server i ludzi na nim! :) Gra to sama przyjemność. Nacodzień pracuję w domu, jestem na serverze o różnych porach dnia. Admin który będzie podchodził do swojej pracy bardziej na spokojnie. Nie jednokrotnie zdarzyły mi się sytuacje, że ktoś obrażał drugą osobę bezpodstawnie, krzyczał, przeklinał do mikrofonu, wymyślał nie stosowne nicki, szkalujące autorytety/ osoby zmarłe. Wtedy za każdym razem kontaktowałem się przez steam z administratorami, którzy akurat byli dostępni ( nie zawsze oczywiście), gdy ich niebyło starałam się upominać słownie tych graczy.

Niestety posiadam tez minus, z którego zdaję sobie sprawę. Forum JESZCZE nie zostało przeze mnie w 100 % ogarnięte, mam tego świadomość i pracuję nad tym :D

Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK ( 99 %) 

 

Prosiłbym o szansę, bardzo mi na tym zależy!

 

 

Dzięki! 

:default_superman:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ wiek 

+/- godziny 

+ chęć pomocy 

- nie kojarzę cie 

- konto pod podania 

dał bym neutral ale nie wiem czy można 

Więc jestem na małe tak 

Edytowane przez Wariat ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie!:
- nie słyszałem Cie ani razu przez mikro
- na serwerze masz wbite dokładnie  30h (niby te 30h to jedno z wymagań ale od razu podanie)
- konto pod podanie
- nie dałeś nawet swojego gt tylko serwera (to jest twoje gt https://cache.gametracker.com/player/Truskawka/91.224.117.30:27050/ )
- na U@ nie pamiętam czy się odezwałeś, aby kogoś sprawdzić bo masz podejrzenia
+/- wiek (nie wiem co mam o wieku powiedzieć, nie słyszałem Cię więc możesz kłamać)
+/- amxx

Jestem na Nie, pograj trochę dłużej, daj się poznać mnie i innym osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...