Skocz do zawartości
*NIKOS*

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana *NIKOS*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: *NIKOS*

Godzina, data zdarzenia: Około 15 godziny , data 12.03.2018

Mapa: inferno2x2

STEAM_ID / IP: 91.224.117.58:27060

Uzasadnienie: Dostałem bana za podejrzany o cheaty których nawet nie mam , admin nawet mnie nie oglądał jak gram tylko dał mi bana jak mapa zmieniła się na nuke2x2 wtedy byłem na spectate , ponieważ Rodzice zawołali mnie na obiad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Kyou napisał:

@Marshallek Zapraszam z demkiem i rozpiską na winę gracza. Standardowo 24h :)

Ależ oczywiście :)

DEMKO: http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803121416-css_cache_mh.dem.zip

MAPKA: http://www11.zippyshare.com/v/KvLFs1uN/file.html

MODELE (JAKBY KTÓRYS Z UBT NIE MIAŁ): 91.224.117.58:27060 

Po 1 nie bez patrzenia, bo wyraźnie w powodzie bana napisałem, że dostajesz za demko z css_cache (mapa lub dwie wczesniej), ale musialem ogladnac demko na spokojnie.
Wiec nie mow ze nie ogladalem :)

Po 2 będzie to długa rozpiska, ponieważ wszystko to ujawni, że jednak cos masz, ale probujesz to ukryc.
Oglądałem demko z WH na NonSteam, aby widziec mniej wiecej to co Ty.

01:15 - 01:33 - Rushujesz mida, nic nie sprawdzając. Wychodząc z hangaru celujesz sobie w ściane (nie w model) jakby chcąc sprawdzać na raz dwa miejsca (oczywiscie dzieki WH). Wchodząc do MAIN'a, juz przez sciane celujesz w typka na skrzynce.

02:11 - 02:32 - Ktoś stoi pod boostem. Tym razem jakbyś był innym graczem. Wchodzisz na shift, sprawdzasz wszystko, wychodząc z hangaru celujesz w balkony???

04:50 - To nie za bardzo rozumiem. Wcelowywujesz sie w lewa strone wyjscia (gdzie nikogo nie moze byc). A potem nagle w boost???

06:25 - Polecam 1/2, dziwne zachowanie. Znow celujesz jak w poprzedniej rundzie. Gdy przeciwnik wskoczył na boost, zblizasz celownik do krawedzi, mimo ze go nie widzisz.

08:07 - Biegniesz z granatem, tak po prostu, mimo ze przeciwnik moglby juz byc w MAINie. Potem nie rzucasz jednak granatu bo nikogo nie widac. (nawet z wh)

08:17 - Postrzelales przez sciane w model idealnie, moze przypadek.

09:10 - Schowales sie za sciana i znow w model przez sciane strzelasz. Tym razem perfidnie obnizyles celownik.

09:30 - Wcelowałeś się szybciej niz model wyszedl.

10:30 - Rushujesz mida, tym razem z granatem w ręku, nic nie sprawdasz, w miedzy czasie normalnie zabicie.

11:50 - Znow idziesz na mida, tym razem nawet nie wychylasz? Dlatego ze widzisz przeciwnikow na midzie (oczywiscie przez sciany). Potem rzucasz granat w momencie gdy wyciaga go przeciwnik.

12:04 - Przez sciane w model zanim wychylisz.

12:13 - W model przez sciane, potem dziwne zabicie przez sciane 1 pestka i skanowanie dla niepoznaki.

13:27 - Rushujesz main na pełnej, potem shift, a jak zauwazasz mnie (przez sciane) wycofujesz sie troche, co jest dziwne, bo wychyliles na prawie calego BS'a.

Przy tym czasie prosze zobaczyc rowniez z mojej perspektywy. Specjalnie sie odwracam oraz wyciagam granat i wtedy akurat Ty wychylasz.

14:10 - Patrzysz sobie kazda pozycje (no i dobrze robisz), az nagle celownik szybko Ci wraca na CT gdy zauwazasz mnie przez sciane.

15:53 - zaczynasz strzelac idealnie gdy przeciwnik wchodzi Ci pod celownik (przez sciane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


01:15-01:33 -/+B
02:11-02:32 -B
04:50- Zwykłe wyczekanie, jak wiemy dużo osób tamtędy chodzi -B
06:25 - To co wyżej -B
08:07 +B
08:17 Modelowo +B
09:10 +B
09:30 Wiedział, że zaraz mu tam się wychyli +B
10:30 Słychać kroki -B
10:47 Ta akcja jest według mnie spalona, bo skąd mógł wiedzieć że tam będzie TT w tym miejscu i będzie podkładał pakę a ten nagle wyjął granata i rzucił do niego +B
11:50 xD +B
12:04 Wcelowany w model wyskakuje +B
12:13 +BBB Modelowo, wszystko na temat 
13:27 Aha? +BB
14:10 +B
+ deserek
19:43 Modelowo idealnie +BB

Spalony.

@FunnyPuma @RYBSON @Kyou Zapraszam do rozpiski :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1:15 +/-B

2:11 +/-B

4:50 +B wejdą tam tylko osoby które mają vipa, a nie każdy go ma, a on wcelowany tam +B

6:25 widział granat, to mógł się go spodziewać, tylko czemu w ogóle nie sprawdzał mida, tylko cały czas boosta?  +/-B

8:07 +B

8:11 +/-B

9:10 +B

9:30 +B

10:30 +/-B

10:47 +/-B

11:50 +B

12:04 +/-B

12:13 +B

13:27 +B

14:10 +B

15:53 +B

 Odrzucone ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...