Skocz do zawartości
Pisior45162894987561556458

[ZAAKCEPTOWANE]Pisior45162894987561556458 na admina

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Adam
2. Nick: DIMITRI
3. Wiek:17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Dwa razy byłem adminem na codach w cs1.6 jakieś 2/3 lata temu
5. Znajomość SM/10: Jeżeli nie różni się dużo od AMXX to 5/10
6. SteamID: STEAM_0:1:213832406
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/xnnxxnxxx/
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://cache.gametracker.com/player/DIMITRI/193.33.176.66:27040/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Gdzieś dwa tygodnie
10. Ile godzin poświęcasz na grę: różnie , zwykle 1-3h dziennie
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Głównym problemem na serwerze jest chaos. Dzieciaki przekrzykują się , wyzywają ze starszymi itp. Chciałbym temu zapobiec. Często gdy wchodzę to niestety nie ma admina, który by ich ogarnął. Jestem szczery , uczciwy , kulturalny i opanowany.

Pozdrawiam

@Arcanos gram tylko na tym serwerze. Nie wiem o co chodzi z tym i sam się zdziwiłem jak to zobaczyłem.

Edytowane przez Pisior45162894987561556458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie  @Pisior45162894987561556458  mam pytanko, czy ma pan admina na innym 1.6/GO serwerze? Pytam ponieważ, gdy widzę takie coś:

Widzę, że często grasz na rożnych serwerach i dziennie aż potrafisz grac na 5 rożnych, masz na to czas?  I nie wiem, czy można Ci zaufać na dłuższą metę.(Czy wgl ktoś to zauważył? ;) )

Co do serwera:

Aktywność +

Znajomość SM -/+

Doświadczenie +

Co do kultury to mam nadzieje, że jest tak, jak piszesz +

 

Czekam na odpowiedz związku z moim pytaniem, jak to jest z tymi serwerami u Pana.

 

A co do Pana @eXtreme_   Proszę nie piszcie takich argumentować, jak Steam :) To jest Cs Go :P Czy znany na Forum, dla mnie się liczy kultura/dojrzałość/odpowiedzialność/aktywność na serwerze.

 

Edytowane przez Arcanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...