Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec mam pytanie  dla czego gracz(w tym wypadku wredna)   strzela piorunami  przez cale budynki i zabija   biegnie do przodu  (omija mnie bo na wsparciu na kucaku mnie nie widzi )  i wali do innego gracza piorunem a ten piorun skręca na mnie  czy tak miało być ?? bo jesli tak to klasa jak na cod 400 zdecydowanie za bardzo  wyposażona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa jest o wiele za dobra ponieważ nie trzeba nawet celowac z tego syfu..  Proponuję tej klasie zrobić pioruny, które były na początku tylko ze zmniejszonym damage (równym obecnemu), oraz ograniczyć mu broń do jednej.

Dodatkowo korzystając z okazji, śmierć także trzeba trochę osłabić. Naćpane 1/15 wchodzą praktycznie co 3 kule, ma 2 bronie, jedna z damage, eliminator rozrzutu, 3 skoki i kosę 1/1

Przed poprawkami wystarczyło jej dać jeden leciutki bonus, a tu 2 bronie, damage i ćpiejki... O wiele za dużo.

Aspirant jak na klasę darmową posiada zbyt dużo bonusów.. Rakieta, duża niewidka oraz bh. Proponuję tej klasie odebrać niewidkę, ponieważ za dużo klas ją posiada.

Partyzant, klasa niemalże identyczna jak aspirant, tylko zamiast rakiety ma 1/20 z ump. Proponuję ją usunąć i zamiast tego wstawić terminatora z wcześniejszych propozycji.

 

 

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do Zeusa- owszem zgodze sie, ja biegam i caly czas klikam e(tak wiem, sa dwa piorunki), ale lecac przed siebie i wciskajac "e" nie widzac przeciwnika uda mi sie zabic go przez sciane lub gdzies na boku.

Osobiscie dla mnie hajlajf,bo jestem takim "malym botkiem" ( nie wykorzystywac tego okreslenia na serwerze Panowie xD), ale duzo graczy narzeka na to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak. Ja proponuje dać mu 2 stare pioruny z 250 DMG na full int i powinno być okej. Wcześniej nie było z nim problemów, oczywiście nie biorąc pod uwagę tego, że miały zbyt duży DMG. Reszty bym nie ruszał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...