Skocz do zawartości
yavoo

[ZAMKNIĘTY]Admin

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum;
- Minimum 16 lat;
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich -takie pół na pół.

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym - też pół na pół, upominam itd, ale 

czasami coś się dzieję.
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze - zostawię to do oceny graczom.
- Minimum 30h przegrane na serwerze - 20h, ale aktywność tygodniową mam większą niż Aloria, da się wszystko nadrobić.
- Obowiązkowo aktywne konto steam;
- Posiadanie mikrofonu;


Nick: Gram pod nickiem yavoo.
Wiek: Mam 14 lat (za 2 dni 15 lat)
Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże, nie jednokrotnie byłem administratorem różnych serwerów (głównie COD Mody)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocne 6/10.
Staż w CS-sie: Kilka lat (na 100% więcej niż 4 lata), nie jestem w stanie dokładnie określić.
Steam / NonSteam: Posiadam konto steam.
Dlaczego Ty: Myślę, że powinniście mnie wybrać  ponieważ często jestem na serwerze, piszę do administracji

na steamie o osobach łamiących regulamin, mam doświadczenie w byciu administratorem, myślę, że jestem dosyć 

odpowiedzialną i ogarniętą osobą na to stanowisko.

by mnie wybrać nie mam.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 1,5h do całego dnia z przerwami (nie mówię, że koniecznie na COD'ie).
Kontakt: Steam, forum i GG.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/yavoo/80.72.40.110:27027/.

 

EDIT: Myślę, że pomimo mojego młodego wieku dacie mi szansę i się nie zawiedziecie.

 

@Bezzi zielony usunąć usunę, lecz kolor czerwony to nie jest - a bordowy.

Edytowane przez yavoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie powiem tak, zgłaszasz często na steamie, na u@ ale jesteś zbyt pochopny i porywczy

+Steam

- Tygodniówkę masz lepszą od Alora , jak grasz od 6 dni, nawet pełnego tygodnia nie ma,

-Krótki staż na serwerze,

- oraz najważniejszy powód, niestety Wiek, 14 - 15 lat to za wcześnie niestety

Pograj chwilkę dłużej, daj się lepiej poznać , to być może na ten wiek da radę przymknąć oko.

 

Na chwilę obecną na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...