Skocz do zawartości
Maronixx

[ZAMKNIĘTY]Pytanie do strefy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy dodali byście strefę z tematyką Metin2 . Jest dużo graczy którzy na pewno się interesują tą tematyką . Ogólnie to mogli byście dodać strefy do gier różnych takich jak np . Metin2,Fortnite,Gta która miała by na celu pisania ciekawostek na temat tej gry i wiele innych ciekawostek . Do każdej strefy mógł by być dopisany opiekun jej , który by wszystko ogarniał . Nie wiem czy to dobry pomysł ale według mnie tak . Nie wiem czy to dobry temat do tego działu ale jeśli nie proszę nie dawać ostrzeżeń jestem tu zaledwie parę godzin :/ . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można to dodać do działu off top, nie widzę sensu aby ktoś opiekował sie "podforum" od tego jest moderacja. Co do Fortnite jest jakieś tam zainteresowanie być może i sie przyjmie. Może być jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Maronixx jest sobie taki dział http://multi-head.pl/forum/58-gry-komputerowe/ 

Jak się okaże że tematy Metina się rozrastają to wtedy możemy pomyśleć o jakimś dziale/poddziale dla niego. Zacznijcie od tematu/ów a dopiero później w razie potrzeby przejdziemy do tworzenia całego działu. Póki co nie widzę żeby obecna infrastruktura nie wystarczała potrzebom Metina czy Fortnite.

I to się tyczy Metina, Fortnite i innych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...