Skocz do zawartości
KotKreskowy

[ODRZUCONE]Okażcie Litość Dla ELLOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ELLOOO
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem):Były Współwłaściciel Serwera Cod-Mod 8001,Inne prace FTP oraz Administracyjne 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Między 7-8 Te Komendy których się rzadziej używa muszę sobie przypomnieć ale Podstawy i te średnio-zaawansowane znam
Staż w CS-sie:Na początku 2-3 lata na nieoryginalnym teraz 1,5 Roku na Wersji Steam
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:Myśle że się Nadaję Po moim Doświadczeniu W posiadaniu Administratora I dostępu do jego Funkcji i komend. Przegrałem wymaganie 30 Godzin doświadczyłem Kilku Kar czasowych na samym początku mojej przygody na serwerze obecnie znam regulamin Forum i serwera 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależności od czasu Wolnego to od 1 Godziny do 2-3
Kontakt:

Steam:http://steamcommunity.com/id/KotKreskowy/

Diskord: KotKreskowy#6650

Ts3

Forum


Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/ELLOOO/80.72.43.106:27022/

Nic nie zostało zmienione Ponieważ Wszystko powyżej jest aktualne

Zgodnie Z Prośbą @EvO Nabiłem Brakujące 10h które były Złamaniem zasad

Jeśli ktoś ma mi coś do zarzucenia Z chęcią posłucham I postaram się to wcielić W życie

To tyle co chciałbym Dodać

Liczę na ostateczne Przyjecie Na Wyżej wymienioną posadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale nadal nie

- GT mimo że poprawione to nadal nie zachwyca

- nigdy nie widziałem abyś używał mikrofonu, czy przebywał na ts, co za tym idzie mam pewne wątpliwości jeśli chodzi o Twój wiek (mam nadzieję, że zawitasz na ts i udowodnisz, że się mylę)

- forum też nie zachwyca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kanron aka Sextasy 
Witaj Ja ciebie też nie widziałem Zbytnio Ale są gracze/admini Którzy widzieli mnie widzieli i widzą

Na u@ nie zgłaszam Bo zazwyczaj są wtedy admini i 20 innych osób które giną pierwsze i więcej widzą a jeśli admina nie ma to od niedawna (czytaj Wczoraj) zgłaszam na forum A tak zgłaszałem takich graczy @EvO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, KotKreskowy napisał:

@Kanron aka Sextasy 
Witaj Ja ciebie też nie widziałem Zbytnio Ale są gracze/admini Którzy widzieli mnie widzieli i widzą

Na u@ nie zgłaszam Bo zazwyczaj są wtedy admini i 20 innych osób które giną pierwsze i więcej widzą a jeśli admina nie ma to od niedawna (czytaj Wczoraj) zgłaszam na forum A tak zgłaszałem takich graczy @EvO

Jeśli faktycznie jest tak jak mówisz to jestem nautral :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja tygodniówka to 4 godziny i 30 minut (mniej więcej) ale nie to mnie zastanawia, zastanawia mnie co Cię motywuje do objęcia tej funkcji. Grasz krótko i mało, zazwyczaj jak grasz to są admini (to Twoje słowa), czyli nie chcesz wnieść żadnej dodatkowej ochrony, co jest zazwyczaj jedynym powodem składania podań przez graczy. 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Dr.eXizoo 

Użyłem Słowa Zazwyczaj czyli nie zawsze Gram o różnych porach raz jest 10 graczy raz jest 20 Różnie z tym bywa

Ale Nie to Nie

Zależy bo już od wczoraj 3 zgłoszenia dałem na forum jak admina nie było więc chcę coś zrobić by Potencjalnych Oszustów było mniej (co ty zaprzeczyłeś "czyli nie chcesz wnieść żadnej dodatkowej ochrony")

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem neutral a ciekawe co by bylo jak bym ja zlozyl podanie na adma, ale tego mi absolutnie  nie potrzeba, teraz admini ci co sa daja rade ale nie zawsze    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiscie jestem na nie.

Nje wykazujesz jakos specjalnie wysokiej aktywnosci jesli chodzi o czas przegrany na serwerze.  Nie moge powiedziec, bo widac Cie na serwerze, jednak jest to zdecydowanie za malo.

Przyloz sie troche, grywaj wiecej.

Na micro tez Cie nie slyszalam

 

 

Smutek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie

Tak wiem, nie ma w regulaminie żadnego podpunktu który zakazuje wypowiedzi w swoim podaniu, ale jest możliwość edytowania postów,a ty prawie na każdą wypowiedź odpisując zamiast edytować posta.

Co do podania to;

-Aktywność na forum

-GT też średnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

- daj się lepiej poznać

- wiek niepotwierdzony

- mało co ciebie widzę

- gt też nie najpiękniejsze 

- Forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ello to jeszcze nie ten czas. Sam poprosiłeś o zamknięcie podania, co oczywiście uczyniam. Miej stałą aktywność na dobrym poziomie i daj się poznać innym, a myślę, że wówczas nasi gracze nie będą mieli przeciwwskazań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...