Skocz do zawartości
kuna xD

[ZAMKNIĘTY]wgranie nowych map dd2/inf

Rekomendowane odpowiedzi

witam bo miałbym propozycje wgrania przynajmniej 2 nowych map na przykład de_ aztec  de_train albo jakieś inne co przyciągnęło by trochę ludzi do grania ,bo zazwyczaj granie w te same mapy nudzi i ludzie odchodzą co wy na tą propozycję ?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za nowe mapy moga ludzi przyciagnac dobrze kuna myslisz :) bo wiadomo ze sa dd2inf mapy ale jak by dodac 2 nowe nic by sie nie stalo raczej @Xiaulin zastanow sie dobrze :) bo wtedy ludzie beda i fajnie sie bedzie gralo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem zwolennikiem tego pomysłu.
Nie tak dawno temu był eksperyment z dodaniem nuke'a i wiemy jak to się skończyło - ludzie wychodzili gdy tylko wjeżdżała ta mapa, większość narzekała na zmianę.

Moim zdaniem serwer ma dobrą formę DD2/INF, nic mu nie brakuje oprócz stałego wypełnienia graczami.
Jedna sprawa - ostatnio zauważyłem, że poziom rozgrywki jest bardzo niski, ale tak to jest jak nikt nie angażuje się w wykonywanie celów mapy. Tu już zadanie dla adminów żeby tego cały czas pilnować.

Zapraszajcie znajomych ze steam'a, zazwyczaj w ten sposób najlepiej rozkręca się gierkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat wałkowany 1000 razy ,wraz  z wyższa Administracja było ustalone ze nowe mapy nie będą dodawane , jak sama nazwa wskazuje serwer dd2/inf , tak było jest i jak na razie tak zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...