Skocz do zawartości
Wredzioszek.

[ZAAKCEPTOWANE]Wredzia na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wredna

 

Wiek: jeszcze 22 latka

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadalam admina wielokrotnie (nie bede tutaj wymieniac nazw serwerow/sieci, bo nie chce reklamowac). 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mysle, ze takie 5 moglabym sobie dac. Wiadomo, czlowiek caly czas sie uczy. :P

 

Staż w CS-sie: obecnie bedzie 4 lata jak gram :D

 

Steam / NonSteam: Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198261696581/

 

Dlaczego Ty: To jest dobre pytanie. Hmm..  Kilka osob mnie namawialo na to podanie. Po przemyslenkach doszlam do wniosku, ze te 7h tygidniowo na serwerze jestem w stanie wygrac. Mialam sie nie pakowac kolejny raz w bycie adminem, jednak cos mnie dalej do tego ciagnie. Chcialabym pomoc troszke chlopakom w zajmowaniu sie serwerem, wywalaniu cziterow, czy tez samego pilnowania i przestrzegania kultury. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zaleznosci od obowiazkow. Jesli nie mam nic zaplanowanego potrafie spokojnie przegrac nawet 5h dziennie z przerwami oczywiscie na jakies jedzonko czy inne rzeczy. :PWeekendy odpadaja zdecydowanie - wtedy jestem na zajeciach w szkole i wracam poznym wieczorem. 

 

 

Kontakt: Duzo czasu spedzam na forum,steam tez wchodzi w gre.  W razie potrzeby i koniecznosci moge poddac inny kontakt. :)

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/wredna/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wredna na admina ? 

Myślę ze to nie głupi pomysł , jakaś płeć "mniej piękna" - niż my faceci przyda się w naszym team'ie :D

A teraz tak na poważnie . 

 

-Osoba komunikatywna 

-Wiek jak najbardziej odpowiedni 

-Posiada mikrofon (nawet się odzywa) :D

-Posiada Steam oraz rozsądny staż (4lata) 

-GT spełnia nasze oczekiwania 

-Aktywne forum 

-Pani posiada doświadczenie w byciu adminem

-Osoba lubiana na serwerze 

-Jest aktywnym graczem (zgłaszanie u@ , rozmowy itp.) 

 

Jedynie ten AMXX do podciągnięcia ale wydaje mi się że jest to kwestia paru godzin ;D 

 

A więc koniec rozpisywania się , jestem jak najbardziej ZA przyjęciem Pani @Wredna do naszej skromnej rodziny :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Renia, byłem pewny że prędzej czy później będziesz chciała atakować tą posadę. Jestem na tak, ze względu na to że miałem przyjemność z Tobą pilnować innego cod moda, oraz podchodzisz do sprawy w sposób profesjonalny, co mi się zawsze podobało. Mam tylko nadzieję, że Twój trochę przesadzony profesjonalizm nie wniesie na serwer sztywnej, regulaminowej atmosfery. :) Powodzonka szefunciu :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem oczywiście na tak, bardzo pozytywna osóbka. GT na poziomie, rozumie pojęcie "łamania regulaminu" (dużo zgłasza, ale o tym to zaraz) i przede wszystkim się jej chce.

Jedynym minusem jest to, że jak będzie mieć admina to nie będzie mi zgłaszać na steamie i nie będę miał już takich fajnych statystyk osobistych w amxbansie :(

Brać póki chętna! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze da mi bana jak będę ją karał :P :palka:.

Jak najbardziej TAK!

+wiek 

+kultura

+doświadczenie

+miła

+dobry kontakt z graczami

+aktywność na forum i serwie . 

No i przyda się kobitka z większymi prawami na serwie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecałem złożenie podanka i obiecałem moja wypowiedź tak więc:

Nie taka Wredna jak nick wskazuje, wręcz bardzo miła i kulturalna osoba.

Doświadczenie jest

Aktywność też jest

Dogaduje sie z graczami - Gdy jest na serwerze wszyscy są wokół niej

Jak bylem OP czekałem na podanko jakiejś Dziewczyny/Kobiety po rezygnacji Kamilki, Kobieca ręką na serwerze się przydaje :) 

Co tu więcej pisać.. Właściwa osoba na odpowiednie miejsce, nic tylko brać

TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...