Skocz do zawartości
*RiPlay???XD

[ODRZUCONE]odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: *RiPlay???XD
Godzina, data zdarzenia:14:30 dzien 25.03.2018
Mapa:css_nuke2
STEAM_ID / IP: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'Wallhack, widze Twoje nagle przyplywy skilla i informacji :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1653666131'
[AMXBans] Twoje IP: '31.0.125.108'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD

Uzasadnienie: proszę oceniać :D http://www38.zippyshare.com/v/IM86mC9m/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, *RiPlay???XD napisał:

Demko jest w trakcie rozpiski :)
A możesz mi wyjaśnić, na pierwszym ss, od czego jest plik tracker.lock?
Bo po 1, ja u siebie nic takiego nie mam. Po drugie, CS nie używa rozszerzenia .lock
Po 3. data modyfikacji z dzisiaj. Plik który Ty musiałeś modyfikować lub dodawać. Z tego co wiem wszelkie cheaty na klawisze w grze tam mają, że ich aktywacja powoduje date modyfkiacji pliku konfiguracyjnego.

Poproszę UBT aby sprawdzili czy mają taki plik u siebie, bo ja nie mam :)


@SUNN. a dlaczego miałbym na niego zwrócić uwagę? Jak możesz wejdz TS, nie chce mi sie tak pisać w komentarzach :)

@SUNN. - własnie te screeny wnoszą bardzo dużo, sam zobaczysz :)

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam bardzo cs'y mi sie pomyliły to jest plik na model broni do Counter-Strike  Global Offensive 1.6 .

a gram na zwykłym Counter-Strike 1.6 v48 pioszę o poprawne zdj i jeszcze raz przepraszam za błąd i ps dzisiejsza data z demka w csstrike.

http://www28.zippyshare.com/v/f21Qmfzf/file.html

http://www28.zippyshare.com/v/1H5rZgtU/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

css_dust2_source - http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803251408-css_dust2_source.dem.zip
03:07 - 03:35 - OPIS SYTUACJI:
Po powrocie z długiej, jakbyś chciał wcelować się w gale, zauważasz (przez sciane) przeciwnika i wcelowywujesz sie w dluga. Potem niby podskakujesz sprawdzic piach. Następnie wcelowywujesz się w gale (normalnie, zabili Twojego), ale skad wiedziales ze tam jest 2? Potem olewasz gale - nie wiem czemu, wcelowywujesz sie w srodek BS, ze niby nie wiesz ze koles Ci podszedl pod BS. - smiechu warte
4:07 - niby przypadkowe sprawdzenie, ale od czasu poprzedniej sytuacji nie sprawdzales nic tylko biegleś przed siebie. Wcale nie ze wiedzialeś, ze akurat tam będzie stał.
4:45 - modelowo, nie bylo slychac
6:07 - strzał w model, dlaczego nie czekałeś az ktoś wychyli. Skąd wiedziałeś?
7:22 - modelowo, ale giniesz
13:15 - niby wiesz, ale jakby od niechcenia?

css_nuke2 - http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803251428-css_nuke2.dem.zip

00:50 - słychać dwoch gosci biegnacych z rampy, Ty nie reagujesz
01:52 - wychylasz, widzisz model, 0 reakcji. Drzwi sie otwieraja - 0 reakcji.
03:00 - chcesz wychylić, zauważasz model przez sciane, cofasz sie, dopiero jak gosc idzie dalej (czyli nie patrzy na dach) wychylasz modelowo
03:25 - idziesz na shift po pake, nagle cofasz i skanujesz sciane, potem bierzesz pake juz na biegu - skad info ze tam byl tylko jeden?

 

 

Ogólnie, wyjaśnię teraz powód z jakim dostałeś bana.
Jednym razem Twoja reakcja jest po prostu zdumiewająca i szybka (jak np strzelanie prze bramę na midzie), a czasem jest jej brak (jak np na nuke)
Czasem strzelasz nad wyraz dobrze, same banie, wiesz gdzie sa przeciwnicy i wgl, a czasem grasz tak jakby to biegał bot, a nie Ty.

Do tego jeszcze wróce do w/w pliku tracker.lock - pobrałem 3 wersje csa nonsteam, nie ma takiego pliku, więc tak jak pisał @SUNN., to nie kwestia tego ze mam Steam.
Co do Twojego wyjaśnienia, że to plik modelu broni - takie pliki są w cstrike > models z rozszerzeniem .mdl
Pliki z modelami sie nie modyfikują w trakcie gry.
Do tego nie wrzuciłeś wcale innego CS'a, tylko screen z usuniętym plikiem - sprytnie, aczkolwiek nie do końca. 

Także, nie udowodnię tego, ale sądzę, że to ten plik był odpowiedzialny za cheaty.
I jeszcze raz @SUNN. - wiem od czego jest CSxguard, ale to akurat coś, co jest prawie w kazdym cs NS :) - dlatego tym sie nie interesowałem.
Także sam się wkopałeś tymi screenami, przykro mi.

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Marshallek napisał:

wiem od czego jest CSxguard, ale to akurat coś, co jest prawie w kazdym cs NS

Owszem, instalka cssetti również go zawiera, ale to nie znaczy że przez to csx zaczęło być chciane i lubiane.

Godzinę temu, Marshallek napisał:

Także sam się wkopałeś tymi screenami, przykro mi.

Czym się na nich wsypał? CSXguard nie jest u nas objęty banem, tak samo tracker.lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


03:25 - idziesz na shift po pake, nagle cofasz i skanujesz sciane, potem bierzesz pake juz na biegu - skad info ze tam byl tylko jeden?

dostałem info od aczeja że stai przy pace więc chyba o 1 chodzi nie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, SUNN. napisał:

Czym się na nich wsypał? CSXguard nie jest u nas objęty banem, tak samo tracker.lock

Ale wiesz od czego jest ten plik. I dlaczego gdy mam 3 wersje CS 1.6, mam w kazdej CSxguard, ale w zadnej nie mam tego tracker.lock?

 

 

6 minut temu, *RiPlay???XD napisał:

dostałem info od aczeja że stai przy pace więc chyba o 1 chodzi nie ?

Tylko, że mineło ok 10-15 sekund od tego kiedy idziesz po pakę, po drugie aczej mowi ze jest przy pace po glowie. Nie ze jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803251408-css_dust2_source.dem.zip

03:07 No tu dziwnie wygląda -/+B
03:21Normalnie wyczekiwał -B 
04:45 -/+B
06:07 +B
07:22 Przy Awp to normalne jak się minimalnie wychyla -B
13:15 Słychać kroki z prawej strony dlatego szedł na shift -B

http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803251428-css_nuke2.dem.zip


00:50 Słychac tyle kroków, że cięzko określić -B
01:52 -/+B
03:00 -B 
03:25 Aczej mówi że stoi przy pace i po bani po ścianach więc też bym pomyślała, że tam jest jeden typ -B

Powiem tyle, że również posiadam takie same dwa pliki co napisał gracz na NSv48. Dla mnie za mało na bana :/ Jakbyśmy mieli non stop oglądać demko pod WH byśmy zbanowali 90% graczy. 

@Marshallek Oglądałam demka po 2x raz tak raz tak i napisałam swoją rozpiskę. Słyszałam doskonale wszystko, nie powiem też gram jak bot czasami. Tylko że ja też dużo demek widziałam, oceniałam, tutaj z tym graczem właśnie różnie bywa, myślisz że ja też bez dźwięku oglądałam demko? No nie ma takiej opcji, tak jak Ty oceniłeś pasuję idealnie oglądając demko pod WH sorry, ale takie jest moje zdanie. Więc obejrzyj demko z nuke jeszcze raz i posłuchaj co mówi Aczej :) a nawet mapę dust2 wczuj się w każdy dźwięk, strzał, krok. Więc obejrzyj demko pod umiejętność. Czekamy na resztę UBT i wtedy zapadnie werdykt.

Ja to tylko to zostawię http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=18037 Gracz wszedł na aktywnym na serwer xD Mam ss nawet potwierdzające że to on jakby co. @Bezzi @Ripton

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


42 minuty temu, M a m c i a napisał:

http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803251408-css_dust2_source.dem.zip

03:07 No tu dziwnie wygląda -/+B
03:21Normalnie wyczekiwał -B 
04:45 -/+B
06:07 +B
07:22 Przy Awp to normalne jak się minimalnie wychyla -B
13:15 Słychać kroki z prawej strony dlatego szedł na shift -B

http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1803251428-css_nuke2.dem.zip


00:50 Słychac tyle kroków, że cięzko określić -B
01:52 -/+B
03:00 -B 
03:25 Aczej mówi że stoi przy pace i po bani po ścianach więc też bym pomyślała, że tam jest jeden typ -B

Powiem tyle, że również posiadam takie same dwa pliki co napisał gracz na NSv48. Dla mnie za mało na bana :/ Jakbyśmy mieli non stop oglądać demko pod WH byśmy zbanowali 90% graczy. 

 

Więc obejrzyj demka nie pod WH a pod umiejętności. 

Ja wiem ze może to być szukanie na siłe itd. Ja wiem ze można mieć gorszy dzień. 

Tylko dlaczego ten sam gracz (a nie jest to okres kilku dni, a zaledwie 20 minut) zabija przez szpare w drzwiach na mid (co nie jest łatwe) a innym razem potrzebuje kilku sekund aby zauważyć przeciwnika na środku ekranu. 

Może się uparlem. Ale oglądałem dużo demek w CS GO (funkcja Overwatcha) . I to jest typowe demko kogoś kto niby wie, niby nie wie, ale sprzedaje go kilka akcji, w których sam się gubi. O co dokładnie chodzi? 

Nie wierzę że gracz w jednej rundzie jest tak dobry, że ma idealny czas reakcji i zabija każdego po drodze. A drugim razem potrzebuje długiego czasu na cokolwiek i ginie od pierwszego lepszego gracza. 

Dlaczego więc uważam, że gracz ma WH? 

Bo nie sądzę aby gral z dźwiękiem, gdyż nie reaguje na dzięki w grze. Obejrzyj, zobacz akcje kiedy słychać a kiedy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no ty serio chcesz mnie ud****ć , @Marshallekale zwróć uwagę że jak ping skacze to gra jest opóźniona i jest łatwiej się wcelować (tak zabiłem diablo na midzie jeśli dobrze pamiętam), i czasami gram jak bot jak wcześniej to określiłeś a czasami mi mapa idzie 

Teraz narazie nie będę wchodził na server żeby nie dostać AB , i nie zostać nazwanym przez @Marshallka uupośledzonym jak określił gracza @Co powiesz na babie (na css_nuke2 )

Edytowane przez *RiPlay???XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, *RiPlay???XD napisał:

Nie no ty serio chcesz mnie ud****ć 

Sam to zrobiłeś wszedłeś na aktywnym.

Jeśli chcesz dalej grać na naszym serwerze masz możliwość zrobienia 100 reklam dla sieci, lub ich kupno przez sms - więcej informacji u administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...