Skocz do zawartości
Marcin6

[POZYTYWNE]bozia po raz 33 LITOŚCI!

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Player

Godzina, data zdarzenia: 17:00  25.03.2018

Mapa:d2

Link do screenów:  nie zrobili mi
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:43887536'
[AMXBans] Your IP: '185.32.145.234'
[AMXBans] ===============================================

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:43887536

Wszedłem na wasz serwer po tyg przerwie(powodowanej ostatnim banem oczywiście), pograłem 20 min, i efekt widać, dziś dostałem 33ciego(trzydziestego trzeciego) bana za 'Czitowanie', naprawde nie wiem co powiedzieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam wytłumaczenie  od dzisiejszego dnia próbuje się dostać na swoje konto Steam i nie mogę nie mam pojęcia jak i  kiedy ale moje konto chyba zostało mi skradzione bo wpisuję hasło i nic nie wiem co się dzieje jeszcze będę próbował odzyskać konto ale banów nie dawałem dziś ja więc przepraszam bardzo ale od 7 rano próbuje walczyć i odzyskać konto napisałem do valve i czekam na odpowiedz od nich proszę o wyrozumienie w tej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, OPTO 013D napisał:

moje konto chyba zostało mi skradzione bo wpisuję hasło i nic nie wiem co się dzieje jeszcze będę próbował odzyskać konto ale banów nie dawałem dziś ja więc przepraszam bardzo ale od 7 rano próbuje walczyć i odzyskać konto

 

4 godziny temu, OPTO 013D napisał:

wiem że to brzmi śmiesznie z mojej strony ale no tego nie przeskoczę mi nie jest do śmiechu wszystko w rrękach valve 

Śmieszne to jest to, że dzisiaj cały dzień "ktoś" gra i adminuje z Twojego nicku i IP. IP też Ci ukradli?

 

EDIT:

@OPTO 013D już wyjaśnione - podziękuj szwagrowi ;) zmienił Ci hasło i cały dzień sobie grał. Pytanie czemu znał Twoje hasło do konta steam? Nikt poza Tobą nie może mieć dostępu do konta, na którym masz admina.

@Xiaulin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam , takie sytuacje  są nie dopuszczalne, !!!!! 
Za całą tą sytuacje dostajesz +1 w dziale adminów, wiadomo godziny z dnia 25,03,2018 nie będą liczone oraz osoby zbanowane przez Twój nik  z tego dnia dostają ub. Dodatkowo admin zostaje ściągnięty do czasu gdy odzyskasz Steam (odezwij się pw) .
Do tej pory nie było z Tobą problemów więc wydaje mi się że takie konsekwencje wystarczą.Mam nadzieję że więcej taka sytuacja  nie będzie miała miejsca a i na przyszłość o  takich sytuacjach jak "kradzież steam" powinieneś poinformować administracje.
 Z mojej strony to tyle chyba że @SUNN. coś masz do dodania jeszcze w tej sprawie.

 

Edytowane przez Xiaulin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Xiaulin napisał:

Dodatkowo admin zostaje ściągnięty do czasu gdy odzyskasz Steam

Steam chyba już wczoraj odzyskał, bo pisałem z Szeregere z konta @OPTO 013D że ma mu oddać w trybie nał konto. Ale niech @OPTO 013D to potwierdzi.

Dodatkowo nie zapominaj o Szeregere - nie jest na Naszej sieci od wczoraj i też powinien ponieść konsekwencje takich głupich zabaw. To że @OPTO 013D mu sprzeda lepe w ucho to jest jedno ale od nas również coś powinien dostać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konto odzyskane wczoraj jest nie zdążyłem go dorwać bo boję hal w trasę ale i tak go doręczenia jeszcze co do konsekwencji nie wydaje mi się żeby były potrzebne wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...