Skocz do zawartości
Mikus

[ODRZUCONE]Kolejne Podanko V n-ty

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mikus

Wiek:19

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem moderatorem TeamSpeaka rok temu.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście

Dlaczego własnie Ty?: Ponieważ uważam iż siedze długo na naszym komunikatorze oraz nie mam żadnych problemów z wyższą administracją. Podstawowe komendy Moderatora TeamSpeaka potrafię wykonać. Pomagam nowym użytkownikom w nadaniu rang oraz kanałów prywatnych poprzez skierowanie ich do odpowniednich osób jakim są nasi Moderatorzy TeamSpeaka :)

Staż na sieci: od 23 sierpnia 2013

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Oczywiście że jak najwięcej konkursów na naszym Komunikatorze. :)

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE miałem okazje słyszeć Ciebie na ts kilkukrotnie i za każdym razem byłeś toksyczny aż nie miałem chęci przebywać z Tobą na jednym kanale. Wiem, że pewnie dla Ciebie to takie żarciki (hihi) lecz ni w trąbe nie dałbym Ci szansy na tym stanowisku. Jesteś spoko osobą, ale nie masz wyczucia co do żartów. 

Godzinę temu, Mikus napisał:

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie byłem

Dziwie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mimo postu wyżej jestem na tak.

Mikołaj wykazuje się wielką profeską w organizacji eventów, jest aktywny i posiada ogromne doświadczenie w tej funkcji.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne, że jestem na tak! :D

Mikus był już modkiem, więc z pewnością sobie poradzi. Organizacja konkursów też nie sprawia mu kłopotów. Miałam okazję,kilka razy z nim rozmawiać i jego kultura również była na plus.

Powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Bezzi napisał:

Jestem na NIE miałem okazje słyszeć Ciebie na ts kilkukrotnie i za każdym razem byłeś toksyczny aż nie miałem chęci przebywać z Tobą na jednym kanale. Wiem, że pewnie dla Ciebie to takie żarciki (hihi) lecz ni w trąbe nie dałbym Ci szansy na tym stanowisku. Jesteś spoko osobą, ale nie masz wyczucia co do żartów. 

Dziwie sie ;)

Akurat u Mikusa to normalne i również czasami głowa mnie boli kiedy go słucham no ale nie o to tu chodzi.
Plusem u Ciebie jest to, że pomagałeś/organizowałeś eventy na ts'ie i to niekoniecznie pod podanie ale z drugiej strony byłeś już moderatorem na tsie no i zostałeś zdegradowany.
Jestem bardziej na nie, niż na tak no ale powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty jesteś śmieszny, piszesz podanie żeby znów dawać jakimśdupeczką rangi? Tak żeby "nikt nie wiedział"? Dlaczego nie wspomniałeś o tym w temacie? Jestem na nie, elo

 

Dalej podtrzymuje swoje zdanie, w tym momencie są lepsi kandydaci na to miejsce, elo

 

 

 

HW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak,

- Co prawda czasami twoja kultura i ogólne żarty są nie na poziomie, lecz myślę, że da się to skorygować :P

+ Był już Moderatorem TS'a i z tego co widać się stara więc nie nawali :D 

+ Staż na sieci oraz ogólne wymagania są spełnione, więc czemu nie? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to jestem nastawiony neutralnie. Byłeś już moderatorem ts3 - wiesz co i jak funkcjonuje. W ostatnim czasie żadnych problemów z Tobą nie było, lubisz pomagać przy wszystkich eventach, jednak czasem bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi. 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dlugo sie zastanawialem co zrobic z tym podaniem i doszedłem do wniosku ze tym razem nie dostaniesz tej szansy. Po twojej degradacji straciłeś troszke moje zaufanie a to na TS jest najważniejsze. Jestes spoko morda i wiem ze tak latwo sie nie poddasz, Zapraszam przy kolejnej rekrutacji :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...