Skocz do zawartości
Bene

[ODRZUCONE]Moderator TS3 Bene

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bene

Wiek: 25+

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Pełniłem wszystkie ważne funkcje na naszym ts od 4 lat+

Posiadasz mikrofon?: Tak, nawet dwa

Dlaczego własnie Ty?: Chciałbym zostać moderatorem ts3 na naszym serwerze. Nigdy jeszcze nie pełniłem takiej funkcji z takimi obowiązkami. Chcę się nauczyć moderacji oraz wspomóc swoim doświadczeniem młodszych kolegów w pełnieniu funkcji.

Staż na sieci: 4 lata+ 

Co wprowadzisz na naszego Ts?  Nie wprowadzę ładu i porządku, ale naprawię aktualny chaos i boty muzyczne nr 1 i 3. Czasem też zrobimy kopię bazy danych ts3.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Wielokrotnie za grubsze i cieńsze przekręty.

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@z.r.a.z. robi się szefunciu

Na tak 

Ts zna od podstaw 

Nie leni się 

Umie smieszkować :kappa:

Z aktywnością może nie szaleje tak jak ja ale to nic takiego 

Powodzenia wariacie :D

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy napisałeś to dla żartów ale za podania pisane dla jaj nie jeden otrzymał ostrzeżenie i jako moderator forum powinieneś o tym wiedzieć.
Jeżeli to tak na poważnie to kompletnie tego nie rozumiem no ale cóż, rób co tam chcesz.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...