Skocz do zawartości
Gość vertisek

[ZAAKCEPTOWANE]Verti na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vertisek

Nick: Verti
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na nie istniejącym już CS:GO #1
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4
Staż w CS-sie: 7 lat 
Steam / NonSteam: NoSteam
Dlaczego Ty: Gram już bardzo dłuugo, na Go #8, jestem stałym bywalcem na tym serwerze od zniknięcia GO #1, a myślę że dodatkowa pomoc w czyszczeniu cheater'ów się przyda. :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W wolne dni potrafię długo siedzieć na serwerze, mam naukę jeszcze ale tylko 3 miesiące. Ale to nie znaczy że mało czasu bym poświęcał. :)
Kontakt: PW. 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Verti/80.72.41.212:27330/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
3 minuty temu, Boryna napisał:

Jestem skłonny odmówić ponieważ

jest już za dużo administracji

Trochę malo amxx  znasz 

Wiem, że może nie mogę się wypowiadać w swoim podaniu. :) Ale byłem już adminem i wiem jak obsługiwać AMXXa. ;) 4 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu. Brałem ze Skali Znajomości AMXX'a. Tak jest dużo Adminów, ale nie każdy siedzi od Rana na serwerze. :) Gdzie Ja już ostatnio złapałem 3 cziterów na serwerze i wstawiałem demka. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


50/50

Wiek spoko

Staż w cs 7 lat ok

szczerze nie wszystkich znam z serva i nie pamiętam nazw więc nwm czy często grasz

nie ma steam ale to nie jest duży problem ale no i tak ciężko to widzę

znajomość amx bardzo słabo wydaje mi się że przynajmniej na 6/10 powinieneś umieć

I jest już sporo adminów

Życzę powodzenia

 

W dniu 30.03.2018 o 11:42, ☆Verti☆ napisał:

Nick: Verti
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już adminem na nie istniejącym już CS:GO #1
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4
Staż w CS-sie: 7 lat 
Steam / NonSteam: NoSteam
Dlaczego Ty: Gram już bardzo dłuugo, na Go #8, jestem stałym bywalcem na tym serwerze od zniknięcia GO #1, a myślę że dodatkowa pomoc w czyszczeniu cheater'ów się przyda. :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W wolne dni potrafię długo siedzieć na serwerze, mam naukę jeszcze ale tylko 3 miesiące. Ale to nie znaczy że mało czasu bym poświęcał. :)
Kontakt: PW. 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Verti/80.72.41.212:27330/

w wieki 21 lat z tego co się nie mylę jedyna szkoła to studia a studia nie kończy się chyba tak jak technikum/gimnazjum ale nie jestem pewny bo jestem jeszcze w technikum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
1 minutę temu, zunde napisał:

w wieki 21 lat z tego co się nie mylę jedyna szkoła to studia a studia nie kończy się chyba tak jak technikum/gimnazjum ale nie jestem pewny bo jestem jeszcze w technikum

Chodzę ostatnie 3 msc do zawodówki. :) Wydłużyłem sobie etap nauki. ;) Byłem 2x w 2 klasie zawodowej aby więcej się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
2 minuty temu, Malu napisał:

Pierw pisałeś. że masz 22 lata, w podaniu, że 21 a wyglądasz na 14. To ile w końcu masz Panie Ibisz? 

21 ale w Sierpniu 22. Więc chyba mogę pisać że mam 22 rocznikowo? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...