Skocz do zawartości
zunde

Turniej

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na jednym forum grałem to był turniej na całe forum. Turniej polegał na zebraniu ekipy minimum 5 zawodników wiadomo i robili drużynę na forum była specjalna zakładka i kapitan tworzył team, i fajnie by było jakby zrobiło się taki turniej na forum myślę że zawodników max 8 ale 5 będzie mogło grać zasady takie jak w cs go 15 rund i zmiana stron do 16 zwycięstw. Najlepiej zrobić grupy i po kolei by odpadały drużyny aż zostały by 2 w finale i myślę że svip na 1 lub 2 na servie którym gra by wystarczył jako nagroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przede wszystkim trzeba mieć serwer i ogarniętą osobę, która się zajmie zmienianiem stron, map itp. Sam pomysł dobry jak 8291 wcześniejszych takich samych. Jeśli byś załatwił serwer to chętnie bym wziął udział w takim turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak ja sie probowalem ZA to brac ale tez byl nie wypal na ten sieci jest 0 organizacji ale speobowac zawsze mozna. Jak Ci sie uda to zchecia wezme udzial

@Doman server to nie problem 20 zl miesiecznie to nawet na start ja man tyle na pukawce zeby postawic serwa

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem Tak ja w server mogę zainwestować ale nie potrafię wszystkich pluginów itp wpisać plus nwm co na to forum jeśli administracja forum to czyta możemy się dogadać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na wielkie NIE. Poczytaj sobie zaległe propozycje lub wszelakie tematy z podjętymi próbami takowych turniejów. Każdy kończył się fiaskiem ;) . Poza tym obiecywać to sobie każdy może, a organizacja i tak będzie leżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na waszym miejscu, zanim propozycja, ogarnąć wszystko. Tzn kupic serwer, a najlepiej dwa, zeby na raz mecze grały 4 druzyny. Oczywiscie zaleznie ile team'ów sie zbierze.
Nauczyć się obsługi rcona, nie tak jak pisał ktoś wyżej, pluginy. Musi to być czysty serwer. Do tego w trakcie meczu dobrze by było miec 2 osoby na spect. aby obserwowały graczy itd.
Ogarnąć cfg, TS, serwer, oraz osoby zajmujące się właśnie wszystkimi rzeczami typu zmiany map itd.

I dopiero wtedy wejsc na forum i dawac propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


juz w tej chwili moge dac sobie rękę uciąć ze ten turniej nie wypali :( Brakuje nam wszystkim dyscypliny i zawzięcia, aby kazdy zapisany zagral trzeba by zrobic jakas oplate za wejscie do turnieju przykladowo 5 ziko od druzyny ewentualnie  jakies skiny czy cos,  i zwyciezca zgarnia całosc! 

 

 

 

P.S chociaz w sumie to i tak nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mordo, to nie wypali. Każdy chce grać przez pierwsze 3 dni a potem to kaszana jest, nie podejmiesz się tego samemu bo nie dasz rady, nie polecam tracić czasu i nerwów na to bo i tak to BY NIE DAŁO NIC, poozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedynym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do administrcji o zrobienie serwera automix i wtedy się zbierać ekipami i grać 4fun bo inaczej taki turniej to będzie lipa. Takie coś powinno się odbywać natychmiast bo zapisy to jest zły pomysł, zrobisz zapisy tydzień przed turniejem zgłosi się 10 drużyn a w dniu turnieju wystartują tylko 4 bo jeden ma trening drugi dostanie karę za oceny i tak będzie. Robisz serwer zbierasz na szybko drużyny i jazda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny pomysł ale ja myśle, że to nie wypali :D Bo myśle, że nawet jak już by był ten turniej i drużyny ustalone to i tak znalazłby sie taki jeden z drugim  co by im np. termin nie pasował i już trzeba by było wszystko zmieniać  :)
Pomysł fajny ale na 99% sie nie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 1.04.2018 o 20:18, zunde napisał:

Powiem Tak ja w server mogę zainwestować ale nie potrafię wszystkich pluginów itp wpisać plus nwm co na to forum jeśli administracja forum to czyta możemy się dogadać :P

 

Ale na serwery mixowe nie daje się pluginów :0 Tylko cvary i w internecie masz podstawy wszystkie. Nauka Ci zajmie może  2 minuty? 

Pomysł jak inne fajny, ale jeśli chcesz przedstawić dany pomysł, sprawdź raz inne tematy które miały o tym gadkę i zaraz poszło w niepamięć, dwa pokaż jak to będzie wyglądało zorganizowanie całego przedsięwziecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...