Skocz do zawartości
VisTeR.'

[ZAMKNIĘTY]Reset serwera.

Reset serwera.   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz pasującą Ci opcje resetu.

    • Reset 07.04.2018 serwer zostaje na aktualnej aktualizacji.
      5
    • Reset na początku maja. Dodatkowo ulepszenie klanu, nowe misje klanowe i ulepszony sklep ST.
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wolał bym teraz, ostatni reset był w lutym, tak naprawdę stali gracze już nie mają co robić, topka jest bez zmian, dużo skinów każdy ma, rang dalej się nie da wbijać, jedynie co nam zostało do robienia to zbieranie ST na klan, żeby go rozwijać.  @VisTeR.' jednak jak by dało się ten większy reset zrobić nie na początku maja tylko tak może w drugiej połowie kwietnia to można poczekać.

Edytowane przez PlayerTheCounterStrike :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, PlayerTheCounterStrike :D napisał:

Chyba wolał bym teraz, ostatni reset był w lutym, tak naprawdę stali gracze już nie mają co robić, topka jest bez zmian, dużo skinów każdy ma, rang dalej się nie da wbijać, jedynie co nam zostało do robienia to zbieranie ST na klan, żeby go rozwijać.  @VisTeR.' jednak jak by dało się ten większy reset zrobić nie na początku maja tylko tak może w drugiej połowie kwietnia to można poczekać.

Jak by to powiedzieć. Ja swoje pewnie zrobię do tego czasu jednak osoby odpowiedzialnej za klany aktualnie nie ma. Można powiedzieć że klany będą stały dopóki nie dostanę ich nowej wersji.  To właśnie ma się stać na początku maja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, VisTeR.' napisał:

Jak by to powiedzieć. Ja swoje pewnie zrobię do tego czasu jednak osoby odpowiedzialnej za klany aktualnie nie ma. Można powiedzieć że klany będą stały dopóki nie dostanę ich nowej wersji.  To właśnie ma się stać na początku maja.  

Z klanami można poczekać, mogą  być te ulepszenia dopiero wprowadzone na początku maja, ja osobiście bym wolał reset teraz, dać jakieś nowe skiny, nowe piosenki i gut. 

 

 

 

Edit.
@VisTeR.' oke :) 

Edytowane przez PlayerTheCounterStrike :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, PlayerTheCounterStrike :D napisał:

Z klanami można poczekać, mogą  być te ulepszenia dopiero wprowadzone na początku maja, ja osobiście bym wolał reset teraz, dać jakieś nowe skiny, nowe piosenki i gut. 

No to jak mowie będzie teraz reset. A nowe rzeczy wejdą przy następnym resecie.  Taka jest główna różnica.   RSy wrzucę dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za resetem  teraz . Można walczyc o Topke ,  i od nowa zdobywać skiny bo teeraz gra się nudzi . 

  @VisTeR.'  W tej ankiecie jest błąd bo pisze w pierwszym punkcie 06.05. A jak wiadomo piątym miesiącem jest maj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda że zagłosowali sami admini bo nie wiem jak z resztą. Ankietę zamknę jutro o 15.  Jeżeli zostanie to tak jak jest reset odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, VisTeR.' napisał:

Szkoda że zagłosowali sami admini bo nie wiem jak z resztą. Ankietę zamknę jutro o 15.  Jeżeli zostanie to tak jak jest reset odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. 

Bo teraz gra na serwerze po max. 10 osób i mało kto ma konto na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...