Skocz do zawartości
Malu

Zlot multi-head 2018 13/14/15 lipiec-zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dużymi krokami zbliżają się wakacje a co za tym idzie, zbliża się kolejny zlot.  
 
 
Data: 13-14-15 lipca czyli piątek, sobota, niedziela 

Do czerwca można się zapisywać, później ogarniamy zaliczki i opłacamy częściowo domki!
Miejsce: Krzętów (woj. łódzkie, niedaleko Radomska) 
https://www.google.pl/maps/place/Krzętów/@51.3867331,17.7008586,7.25z/data=!4m5!3m4!1s0x47175f85151f80ef:0x2a951e1e0431f71f!8m2!3d50.9911651!4d19.8371192  

Możecie jechać ekipą, tutaj podrzucam mapę użytkowników aby łatwo było się zgrać: 
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?ll=51.71707646152416%2C19.976861818749967&z=6&mid=1lpzP8yFrRLqLUmjtgi5EEFzgCgw

Potrzebne przedmioty: 
-koc lub coś do przykrycia (śpiwór itp) 
-spora ilość jedzenia lub pieniądze na jedzenie, dość blisko są sklepy oraz można zjeść obiad w Chacie u Brata (http://www.chataubrata.com/
-ubrania na przebranie 
-środki czystości 
-cos na komary
-torba pełna humoru i alkoholu 



Cena za noc to 30zł, zaliczki będę zbierał w czerwcu 

Atrakcje: 
-boisko do piłki nożnej oraz do siatkówki 
-rzeka w której zawsze gramy w siatkówkę itp. 
-ognisko
-%%% 
-gospodarstwo agroturystyczne 
-lokalne widoki 
 
Dojazd jest bardzo prosty, co roku ludzie z całej sieci robią bardzo długie trasy i myślę, że nikt nigdy nie żałował, że zagościł na zlocie :) 
Osoby zapisujące się na zlot mogą pisać z jakiej miejscowości jadą aby łatwiej się dogadać, można zawsze jechać większą ekipą. Jeśli ktoś nie ma samochodu lub innych środków transportu może sprawdzić swoją trase na https://www.e-podroznik.pl/ 
 
Jeśli będą jakieś pytania to zapraszam do dyskusji. Lista osób będzie co jakiś czas aktualizowana. 

Zapisani: 

Aquax
Femarix
Malu
Ania
Freezu
SQNFUN 
Pietraz (wstępnie)  
Senor
Lovo 
Bene
LOLSON 
Varg 
Wandi (wstępnie) 
dzejki (wstępnie)
knopa (wstępnie) 
Zakręcony 
Aureox  
Antares  
 

Ps. Jak co roku, aby uczestniczyć w zlocie trzeba mieć ukończone 18 lat lub przyjechać z PRAWNYM opiekunem. Takie są warunki narzucone poprzez osoby udostępniające domki.   
 
 Tak chlaliśmy bawiliśmy się rok temu: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak coś to ja będę cisnął z północy Polski (Gdańsk/Gdynia) najprawdopodobniej pociągiem dlatego jakby ktoś na sztywno chciał się ze mną zabrać po drodze to dawajcie znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Termin już pewny?

 

 

Edit niestety tydzień później wracam z roboty a szkoda 

Ale miłej zabawy życzę 

Edytowane przez SadoS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisze się na to! :D 

Edit. proszę dopisać „wstepnie”, na chwile obecna przez zmianę terminu nie jestem w stanie okreslic czy pojawię się na pewno :P 

@Malu 

Edytowane przez Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, SQNFUN napisał:

Jak coś to ja będę cisnął z północy Polski (Gdańsk/Gdynia) najprawdopodobniej pociągiem dlatego jakby ktoś na sztywno chciał się ze mną zabrać po drodze to dawajcie znać na PW.

jak bedziesz wiedzial czy tam z Gdanska czy z Gdynii bedziesz jechal to daj znac to bym pojechal z toba (dojade ze Szczecina do danego miasta XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurde, że akurat od 01.07-15.08 jestem w wojsku na kursach podoficerskich :/

Jeśli termin ulegnie zmianie, bądź może skrócą się kursy, to zawitam i do Was.

Jak coś, ja z Inowrocławia.

 

@Edit

@Bene Inowrocław to nie Wrocław :D

Inowrocław jest oddalony 30 km na południe od Torunia, województwo kujawsko-pomorskie :D

 

@Edit2

@Bene prędzej CSAiU Toruń, bądź WAT Warszawa

 

Edytowane przez eXtreme_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN ciśnie abym jechał i jak dostanę urlop przyjadę,  jadę z Holandii przez Berlin,  Szczecin, Gdynia to będę mógł zabrać ludzi ?

Znaczy 3 osoby Max bo jedno miejsce jest na @SQNFUN z przodu :D

@Ania ;) liczę że jak przyjadę zagramy na gitarze ??

@Ania ;) Oj nauczymy,  ja też nie umiem dużo cały czas się uczę.  :P

Edytowane przez happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak namówię dziewczynę i do tego terminu nie odwidzi mi się granie w 1.6 to pewnie coś pomyślę. Miał nie być Krzętów z tego co słyszałem w zeszłym roku a był, a teraz powtórkaXd

 

 

Ona mi nie wierzy że codziennie rano owce wołają Benego na orgie którą pamiętają z pierwszego zlotu na którym @Bene się pojawił:D

 

 

Jak się pojawię to oczywiście z Bimberkiem:D

Edytowane przez astroe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wstepnie mozesz wpisac bo kiedys jak szedlem do sklepu to kupilem mleko ale zapomnialem chleba i wtedy to bylo

chyba ze zbanowani nie jada ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, astroe napisał:

...Jak się pojawię to oczywiście z Bimberkiem:D

Ten napój miażdży umysł, nie polecam, pamięć zatracona.

@aquax dobiera się do rozporków

@happy jest rudą mordką

a @Kasia to Siermięga, która nie umie robić kawy a w sklepie podrzuca zakupy obcym, wstyd się na wsi pokazać :D 

reszta leszczy podrzuca kajak pod domek, pewnie zwidy po bimberku @astroe mają :D

Ogólnie nie polecam.

Zarazo i reszta Twoich młod(ków)eratorów daj mi ostrzeżenie to sobie zdejmę :D

Bez pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko kozak, ale ten czerwony tekst PS mi nie pasuje :/

Totalnie bez sensu jak twoja obecność na randze moderatora, wyraźnie napisałem, że pojechałbym, ale wiek mnie nie puszcza

Edytowane przez Mentosik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak uda mi się namówić kobite i dziadek weźmie moja córcie na parę dni to z chęcią pojadę. Ps jadę z Warszawy i 2/3 miejsca w samochodzie mam ;)

Chyba że ktoś chętny wynająć mi busa xd to biorę każdego po drodze xd 

Wstępnie możecie mnie zapisać ;)

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś z okolic Lublina może jedzie albo coś?  Bo chętnie bym sie z kimś zabrał, jak praca pozwoli :) 

@LOVASSS do Ciebie chyba mam najbliżej a widze, że napisałeś, że raczej wpadasz :) więc kontaktuj jak coś :)


@Wolvesz Lublina by mi pasowało jak najbardziej :)  więc jak coś będziesz wiedział więcej to daj znać :)

Edytowane przez MaaSteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


45 minut temu, astroe napisał:

Wiem ze sie juz wypowiedzialem ale po cholere tak naprawde ten temat skoro zapisze sie jak co roku 100 osob a pojedzie z 10?

temat jest informacyjny oraz aby pomóc niektórym zgrać się i przyjechać. W czerwcu będę znał liczbę chętnych bo wtedy zbieram zaliczki. Myślę, że jakbym napisał temat o całkowitej treści"zlot w lipcu, zapraszam" to byłoby wiele mniej osób niż zwykle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, astroe napisał:

Wiem ze sie juz wypowiedzialem ale po cholere tak naprawde ten temat skoro zapisze sie jak co roku 100 osob a pojedzie z 10?

Pojedzie 10 osób - źle. Załóż temat promujący zlot bo a nuż się znajdzie więcej osób które pojadą - też źle xD Jak chcesz promować zlot nie udostępniając informacji o nim?

Po cholere Nam forum do 20 serwerów skoro wypowiada się na nim tylko 10% graczy? :P 

EDIT: ech Malu Cię już wyjaśnił xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...