Skocz do zawartości
AviX.

[POZYTYWNE]Odwołanie - [AviX.]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: AviX.

Godzina, data zdarzenia: 03.04.2018 - 13:22:17

Mapa: css_india

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:424763926

Uzasadnienie: Patrząc w bansa, zauważyłem ,,AviX'a." który dostał bana 2 dni wcześniej przede mną, pisałem @Boryna żeby sprawdził bansa, on mówił, że ma wszystko pod kontrolą, mylił się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tamte dwa bany 
http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=19574 | http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=19589
Widać inny SID + inne IP. Akurat miedzy tymi dwoma banami widać ten sam zakres IP co dodatkowo sugeruje ze gracz podszywajacy sie zmieniał IP.
Mam Cie na Steam, wiec wiem, że to nie Ty (róznica miedzy SID i fake SID).  @Boryna proszę nastepnym razem sprawdzac uważniej Bansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Boryna Bolączka adminów od zawsze i nigdy sie nie uczycie pomimo setek takich odwołań nadal robicie proste błędy, brniecie w zaparte, że to wy macie racje. Spójrz najpierw na sid, spójrz później na ip. Znajdź mi teraz powiązanie między tymi banami, nie znajdziesz ich bo ich nie ma, banujecie na czuja za sam nick. Wejde na takim nicku rozumiem, że mam perma - wasza logika. Pomyślcie teraz, że 1 na 2 graczy będzie miał gdzieś odwołanie jaki wniosek? Tracicie graczy przez waszą niewiedzę i lenistwo. Jeśli będę widział dalej takie tematy, a ostatnio ich ponad miare to będziecie obrywać ostrzeżeniami w dziale ja już tego dopilnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...