Skocz do zawartości
Rekuseq

[ZBANOWANY]Obraza admina i gracza.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Psycho i sebek123c ( Nie pamiętam czy na pewno taki miał nick sebek, ale jakoś tak. Na demku widać :D
Godzina, data zdarzenia: Nie wiem xD
Mapa: de_aztec
Serwer: ffa
Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-1804072029-de_aztec.dem.zip //Hltv
STEAM_ID/IP: Psycho: STEAM_2:0:520844789  a sebek nie jestem w stanie podać :( 
Uzasadnienie: Panowie  obrażali mnie oraz pana o nicku: tm.ikz , Z Panem psycho jakiś czas temu miałem do czynienia, dostał wtedy bana na 1 dzień. Teraz proszę o nałożenie na tego gracza bana na tydzień. Prosiłbym również Ubt o potwierdzenie mojej opinii, że pan ikz jest czysty, tak mi się wydaje. Niestety nie mogę własnoręcznie zbanować graczy, ponieważ nie było mnie wtedy na serwie i dostałem info o takowej sytuacji.

@M a m c i a A sorka pomyliłem :D  : HLTV-1804071845-de_aztec.dem.zip

Edytowane przez RekuseQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@RekuseQ Jesteś pewien że to ta mapa? Ja nie widzę nawet takich nicków jak Psycho i sebek123c na tym demku które przedstawiłeś. Demko z HLTV trwa 20 minut i zanim dajecie zgłoszenie m.in demko to upewnijcie się na 100% czy wszystko się zgadza. 

Bana dostał na jeden dzień więc dam mu na 3 dni odpoczynku, jeżeli po 3 dniach zmiany nie będzie dalej będzie wyzywał to zgłaszajcie to od razu to wtedy dostanie dłuższy odpoczynek.

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...