Skocz do zawartości
A to peszek

A to peszek ?:)

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was nie muszę się przedstawiać :) Wracamy do gry i do starej serwerowni w związku z tym z chęcią wróciłbym na stare stanowisko. 

 

 

 

Nick: ? to peszek ?  :)     9856 STEAM_0:1:4567919

Wiek:27

Doświadczenie (w byciu adminem): Już tu adminowałem. Utraciłem prawa w związku z przerwą dalej idąc świadczyłem swoje usługi na kilku serwerkach typu FFA / TP np: U*****, P****** i kilka mniejszych

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

Staż w CS-sie: Gram od v1.1 będzie ponad 10 lat

Steam of course

Dlaczego Ty:

Nie zamierzam być kolejnym w szeregu dla rangi. Mam świadomość, że korzyści idących z bycia adminem nie ma żadnych a wiąże się z to z szeregiem obowiązków, których deklaruję się podjąć i w należyty i staranny sposób wykonywać. Ogromne doświadczenie i wieloletnia gra pozwala z łatwością zadbać o porządek. Główną korzyścią jaką mogę zapewnić to zadbanie o odpowiednią atmosferę na serwerze i szczególny brak tolerancji dla haxów, których nie problem mi odróżnić od graczy doświadczonych. Nie na jednym serwerze udowodniłem swoją nieomylność i bardzo dużą skuteczność.  Swoją osobą oferuje przede wszystkim:  Dojrzałość i myślę, że każdy H@ tą cechę uważa za jedną z najcenniejszych. Po za tym Amx jest mi znany. grające towarzystwo też.

 

 

P.S Nie obiecuje złotych gór jak Bronek czy Duda. Daje siebie i swój czas dla Was po to żeby wszystkim nam było lepiej  :) 

 

P.S2 - Jestem uzależniony od tej gry  :)

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Trudno określić dzienny limit w związku z tym, że jestem osobą pracującą swoje usługi świadczyć mogę wieczorami i późnymi godzinami nocnymi  Szczególnie weekendy i godziny 20:00 - 03:00 czasem i do rana jak jest z kim poszaleć.

Kontakt: STEAM ____leszczyq____

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Steam

 

-Doświadczenie 

 

-Dobry staż 

 

-Uzależnienie od gry :P 

 

Powinien dać sobie rade posiada doświadczenie w byciu adminem ,dobry kontakt z graczami ,dobra znajomość AMX ;)

 

 

 

No oczywiście że jestem na TAK 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grę z Tobą wspominam miło, zawsze pomocny, kulturalny, opanowany. Potrafiłeś ogarnąć serwer jak należy. Masz ode mnie NEUTRAL, ze względu na aktywność na serwerze, nie wstawiłeś godzin a nie widzę Cię na serwerze więc pograj tydzień i pokaż się wszystkim. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK . :)

 

Byłeś dobrym Graczem , jak i Adminem tego serwera . 

 

Fajnie się z tobą grywa jesteś kulturalny i pomocny .

 

Steam ,doświadczenie .

 

Fajnie , że wracasz .

 

 

 

Pozdro  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No, w końcu! Czekałam tylko na to, aż wrzucisz tego linka do GT, by Ci zaakceptować to podanie.

 

 

 

Co prawda dopiero wróciłeś po przerwie, ale mam do Ciebie całkowite zaufanie i wiem, że nie zawiedziesz.

 

Byłeś bardzo dobrym Adminem tego serwera - tygodniówki praktycznie zawsze były wyrobione (ostrzeżenie wpadło na Twoje konto tylko raz, ale szybko go odpracowałeś). Ponadto nie było na Ciebie żadnych skarg.

 

 

 

Dużym plusem jest też poparcie u moich poprzedników.

 

Nic dodać, nic ująć - takich Adminów jak Ty ten serwer potrzebuje.

 

Witam ponownie w gronie Administratorów ODD2#2. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...