Skocz do zawartości
eXizoo

[ZAMKNIĘTY]JonSnow

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:2018-04-08, Godzina 12:00
Nick gracza: JonSnow
Dowody: https://www94.zippyshare.com/v/ZwWzyWAh/file.html
Świadkowie: HardeQ
Uzasadnienie: Gracz posiada na swojej klasie skrytobojca 110 lvl. Na samym początku demka ukazałem Standardowe statystyki (Damage, hp, kondycje) jakie są do rozwinięcia w klasie, kondycje na zbliżonej lvlem klasie granej przeze mnie(200 punktów) oraz Damage, hp i kondycje gracza. Ja oraz @HardeQ Uważamy że nie możliwym jest osiągnięcie przez gracza takich statystyk na tym lvlu.


[IP] 9: 'JonSnow' (CT)   -- 94.251.213.155:27005 [STEAM_2:0:1564576839

@Ania ;), @EvO

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, dmg 45-65, full życia i bardzo duża ilość kondycji, szybki i mocny, a jego lvl nie umożliwia nawet osiągnięcia takich statystyk. 

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miło, że w końcu po dwóch tygodniach coś ruszyło, ale wypadałoby jakieś konkretne kroki zacząć podejmować. W sprawie FunnyPumy, także temat został zamknięty bez żadnej konkretnej odpowiedzi.

Kto konkretnie zajmuje się tematami tego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 20.04.2018 o 23:12, Wolves napisał:

Potwierdzam, dmg 45-65, full życia i bardzo duża ilość kondycji, szybki i mocny, a jego lvl nie umożliwia nawet osiągnięcia takich statystyk. 

Rozbawilo mnie to "full zycia" Ogladnij jeszcze raz demko bo chyba nie to samo ogladalismy. pocztek rundy 193% zycia, przelicz sobie ile to jest z Vipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, Oczkins napisał:

Rozbawilo mnie to "full zycia" Ogladnij jeszcze raz demko bo chyba nie to samo ogladalismy. pocztek rundy 193% zycia, przelicz sobie ile to jest z Vipem

Nie muszę oglądać demko bo gram tam i grałem wystarczająco dużo żeby powiedzieć w 100% że koleś buguje staty ;) Zauważyć to można nawet teraz gdy gra inną klasą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Wolves napisał:

Nie muszę oglądać demko bo gram tam i grałem wystarczająco dużo żeby powiedzieć w 100% że koleś buguje staty ;) Zauważyć to można nawet teraz gdy gra inną klasą ;).

Co masz na mysli "gra inna klasa"? Smiercia gram i co chcesz mi powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...