Skocz do zawartości
WolfIDraV

[ZAMKNIĘTY]System zglaszania Hax

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie systemów zgłaszania haxów pod komendą /zgłoś ale nie tak jak było w przeszłości, że informacja była na forum ale, że wiadomość jest wysyłana na gg do admina(o ile podał) z ip serwera kto jest zgłaszany i za co i przez kogo z ograniczeniem, że dana osoba może być zgłoszona np. co 30 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, ⚙WolfIDraV⚙ napisał:

Moją propozycją jest dodanie systemów zgłaszania haxów pod komendą /zgłoś ale nie tak jak było w przeszłości, że informacja była na forum ale, że wiadomość jest wysyłana na gg do admina(o ile podał) z ip serwera kto jest zgłaszany i za co i przez kogo z ograniczeniem, że dana osoba może być zgłoszona np. co 30 sek

Pomysł jak najbardziej spoko i to nie tylko dla tego serwera ale i dla support adminów - ja bym to widział nawet tak, że support admini mieliby obowiązek posiadania jakiegoś numeru gg jeżeli byś to ogarnął od strony technicznej.  @SUNN. #URLOP @Malu @aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, SQNFUN napisał:

Pomysł jak najbardziej spoko i to nie tylko dla tego serwera ale i dla support adminów - ja bym to widział nawet tak, że support admini mieliby obowiązek posiadania jakiegoś numeru gg jeżeli byś to ogarnął od strony technicznej.  @SUNN. #URLOP @Malu @aquax

Plugin już mam tylko lekko go zmodyfikować i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Malu z tego co pamiętam tabela została usunięta z powodu wykonywania zbyt dużej ilości zapytań do sql w krótkim czasie aby była na bieżąco. 

Jeśli chodzi o system zgłoszeń gg o tyle pod kilkoma względami jest lepszy, że nie nie musi łączyć się przez sql bo plik z list gg adminów można zapisać w formie tekstowej ale za to wadą tego jest, że wymagane jest wtedy posiadanie gg oraz by otrzymywać informacje musi być ono włączone. Można dodać do pluginu wtedy też, że oprócz wiadomości do adminów na gg jest wysyłana równocześnie wiadomość u@ na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...