Skocz do zawartości
papaY

[ZAMKNIĘTY]FRAGmovie ODD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich    de_dust'owiczów

Wpadłem na pomysł żeby ogarnąć  Frag movie z naszego ulubionego serwera ;) 

Co o tym myślicie?

Znajdzie się dobry montażysta, który podoła zadaniu?

Pozdrawiam :hihi:

Edytowane przez papaY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, papaY napisał:

Znajdzie się dobry montażysta, który podoła zadaniu?

Myślę że jakiś by się znalazł. A co z demkami do fragmovie? :P Najpierw można rzucić hasło wśród graczy żeby wyłapywali jakieś swoje akcje, zebrać to i zadecydować czy będzie z czego kleić fragmovie xd

Nie jestem pewny ale kilku graczy chyba miało jakieś swoje demka (HARRY?). Mogliby podrzucić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było wspominane na serwerze ale temat rozszedł się w zasadzie w kilka minut. Z tego co zauważyłam to graczy od nas nie interesuje zupełnie nic poza samą grą. Większości ciężko konto na forum założyć a co dopiero poogarniać filmiki :D  Można rzucić jakieś dodatkowe info na serwerze ale czy to coś da... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest @MaaSteer właśnie najbardziej prawdopodobne, że im się nie chce i nie będzie chciało :D  A jeszcze patrząc na towarzystwo z DD2 pod kątem wieku to większość jest już grubo po 20, 30 i przychodzą na serwer po prostu "odpocząć" po pracy i żadne kręcenie demek nie będzie im w głowie ^_^ Młodzież też jakoś średnio się zainteresowała tematem. 2 lata wstecz non stop ktoś mi swoje fragmovie podsyłał a od tamtego czasu zupełnie nic. Tak czy siak jeśli ktoś się jednak zainteresuje  to będzie można podsyłać demka do OP i Administracji z DD2#1 i ewentualnie się jakiś fajny temat z tego sklei ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze mówisz @~Czarna~.. Więszkość osób po prostu gra dla przyjemności, a nie żeby pokazać swojego skilla :D a poza tym, połowa osób nie ma konta na forum, a druga połowa założyła je tylko po to żeby wstawić ss'y. Nie wchodzą na forum, bo po prostu nie mają takiej potrzeby :) Spróbować można, sam osobiście będe o tym wspominał ludziom na serwerze i zobaczymy czy przyniesie to jakieś efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@papaY @MaaSteer proponuję zrobić tak: rzucić hasło na serwerze* że można podrzucać demka POV (ewentualnie HLTV z czasami) do OP, Adminów na PW czy steam** i jak się zbierze jakaś ilość demek to wtedy się pomyśli i stworzy fragmovie ;) Tym bardziej że tak jak już zostało wspomniane wcześniej - Nasi gracze raczej skupiają się na graniu niż na czymkolwiek innym. Poza tym wiecie jak to czasem bywa z ustrzeliwaniem jakichś efektownych fragów ;) Tydzień nic a później z jednej dniamożna dać 10 takich akcji :P 

Sama idea fragmovie spoko - zawsze to się obejrzy z przyjemnością a przy okazji zareklamuje serwer. No właśnie - poza samym udziałem gracza we fragmovie, proponowałbym odpalić takim aktorom vipa albo rangę premium na forum na jakiś czas. W końcu będzie to niezły wkład w rozwój serwera.

Życzę powodzenia :D

*info można dodać w reklamach na czacie na przykład.
** na forum też można ale wtedy trzeba będzie ukrywać wątki żeby nie spojlerować nikomu akcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...