Skocz do zawartości
SQNFUN

Problem z CS'em 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym że nie mogę sobie pograć :S Gdy odpalam cs'a to przez sekundę mam menu, następnie czarny ekran i tyle - gdy ruszam myszką po menu to słyszę dźwięki że gra nie zamuliła tylko tak jak by mi się nie wyświetla... Dodam że niedawno kupiłem nowy komputer i od tego momentu mam tylko z tą gierą taki problem.. Wszystkie sterowniki zainstalowane, a reinstalacja cs'a nie pomaga.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić?

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro wszystkie sterowniki masz zaktualizowane, a reinstalacja nie pomaga, to może spróbuj pobawić się rozdzielczością? Tym bardziej jeśli po włączeniu słyszysz dzięki. Spróbować nie zaszkodzi ;) Wejdź w "Właściwości" --> "Ustaw opcje uruchamiania" i wklej   -w 1280 -h 850. Jeśli będzie za mała to zawsze można zwiększyć :) 

@SQNFUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, .:Aga:. napisał:

Skoro wszystkie sterowniki masz zaktualizowane, a reinstalacja nie pomaga, to może spróbuj pobawić się rozdzielczością? Tym bardziej jeśli po włączeniu słyszysz dzięki. Spróbować nie zaszkodzi ;) Wejdź w "Właściwości" --> "Ustaw opcje uruchamiania" i wklej   -w 1280 -h 850. Jeśli będzie za mała to zawsze można zwiększyć :) 

@SQNFUN

Niestety dalej lipa :( 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zią , usuń najnowsze sterowniki. W większości przypadków najlepsze do Counter Strike 1.6 są Stare sterowniki karty graficznej :)

 

// Jeżeli nie ogarniasz które to podaj dokładną nazwę Karty Graficznej a coś się znajdzie :)

Edytowane przez papaY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...