Skocz do zawartości
Xunubi

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina dunia!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  2018-04-11
Nick gracza: 
[IP] 5: 'Duniaa' (CT)   -- 78.99.48.118:27005 [STEAM_0:0:2674350   [IP] 3: 'Tytan' (TERRORIST)   -- 83.31.87.120:27005 [STEAM_0:0:1480614669]
Dowody:  https://www49.zippyshare.com/v/Gyb6Vi8R/file.html
Świadkowie: Gracze obecni
Uzasadnienie:  Witam chciałbym tu zawiadomić @M a m c i a bo nie wiem czy dalej obowiązuje tu taki przepis jakim jest że nie można sobie pomagać w robieniu questów , bo jak jest taki przepis to tytan i inni gracz pomagali zrobić dunii questa z hostami. Proszę o sprawdzenie demka ponieważ kiedyś nie było można se pomagać w questach !!! Nie wiem czy głoś w demku działa ale jak działa to będzie słychać jak tytan prosi innych graczy by dunii nie zabijali bo questa sobie , przepraszam bardzo co to ma być że dunia ma znajomości na cod 801 już jej mają pomagać w  questach inni gracze którzy nie mają tu znajomości muszą się na męczyć ze zrobieniem questa a taki admin sobie wejdzie i poprosi graczy żeby dali mu zrobić questa i sobie na lajcie robi ...

Edytowane przez Xunubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Duniaaaa Zapraszam, masz coś do dodania w tej sprawie? 

@VisTeR.' @Ania ;) @LOLSON #ZW Adminka widziana ostatni raz we wtorek, nawet nie ma pojęcia chyba,  że gracz złożył skargę za pomaganie sobie w misjach, gdzie na COD801 jest to zakazane. Na demku wszystko jest.  

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadza się,była taka sytuacja .. Ale nie chodzi tutaj o znajomości i wykorzystywanie swojej funkcji. Większość graczy nawet nie ma pojęcia, że jestem adminem. Jeżeli pewien sposób integracji z graczami i spontaniczna akcja to przewinienie, to proszę mnie ukarać .. Chyba ktoś zapomina o tym ,że nie raz pomagałam nowym graczom w questach z czystej sympatii.Ale no cóż .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To była jednorazowa sytuacja, która więcej się nie powtórzy. Żyjemy sobie na cod 801, to, że @Duniaaaa ma admina nic nie znaczy, mógł to być każdy dowolny gracz, tak też można się zintegrować z innymi. Proszę o zaprzestanie działania w tej sprawie, zapewniam, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Z poważaniem Tytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@M a m c i a "gdzie na COD801 jest to zakazane" proszę pokaż mi pkt w regulaminie który mówi o pomaganiu w questach,admin ma obowiązek znać i przestrzegać regulaminu tak jak gracze. Może Dunia i kolega zrobili to co zrobili,ale skąd mogli wiedzieć,że to jest "zakazane" skoro w regulaminie nie ma ani słowa o tym?

Chyba przydałoby się dopracować regulamin,żeby potem znowu nie było jakiś niejasności.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie trzeba być geniuszem żeby domyślić sie co wolno, a co nie. Nabijanie misji/ questów zawsze kończyło sie banem. Jest to zwyczajne psucie gry dla nowych graczy, weźcie tak teraz na logike, wejdzie jakiś gracz - randomowa sytuacja ct pomaga tt położyć pake. On to widzi i czy w takim momencie pomyśli 'o jaki fajny serwer'. Właśnie nie, ucieknie oby dalej. 

To że czegoś nie ma w regulaminie to nie znaczy, że tak tak trzeba. Chcecie ubiegać sie o nowych graczy to sie z nimi integrujcie w inny sposób. Temat uważam za wyczerpany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...