Skocz do zawartości
Bacior

[ODRZUCONE][Moderator] Bacior

Rekomendowane odpowiedzi

Staz na forum dluzszy niz 6 miesiecy: Prawie rok 

Minimum 400 sensownych postow; tutaj brak, nie nabijam zbędnych postów

Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość oraz umiejętność wspolpracowania w grupie; jest 

Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Myślę, że jest czasami każdemu wpada literówka :P

Brak aktywnych warnow na swoim koncie; Brak 

 

 

Imię: Maciej
Wiek: W czerwcu będzie 20
Czas spędzony na forum: na forum jestem od maja zeszłego roku 
Doświadczenie w moderowaniu: w skali od 1/10 myślę, że 7 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: na forum jestem praktycznie ciągle na telefonie 
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:Chciałbym wspomóc członków tej grupy, znam się na obsługiwaniu MCP, jestem wytrwały i dobrze współpracuje w grupie. Gdy ktoś oczekuje pomocy zawsze mu pomogę albo znajdę osobę, która będzie mu wstanie pomóc. Jestem osobą bezkonfilktową nie szukam z nikim zwady problemy zawsze staram się rozwiązać bez wyzwisk jednej ani drugiej strony. Jestem osobą bezstronna, która nie faworyzuje innych Graczy bo ich lubi, gdy ktoś łamie regulamin to niestety ale zasługuje na taka sama karę jak inni Gracze. 

Pozdrawiam Bacior 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zna regulamin jak własna kieszeń, nawet notatke dostał. :kappa:

Jestem na Nie

-^^ to co wyżej

- Pojawisz się i znikasz to jest dużym minusem, tutaj potrzeba osoby która spędza na forum jakiś czas.

- Niespełnione wszystkie wymagania

 

 

Edytowane przez Idealna Bania
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE:

- Twoje podanie w ogóle nie jest przekonywujące

- to w jaki sposób tworzysz zdania mnie przeraża

- interpunkcja

- brak polskich znaków w wielu słowach

"Wstanie pomóc".

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejne podanie, w którym nie są zachowane tajniki poprawnej polszczyzny i interpunkcji.
Z grubsza napisałeś tylko jedno zdanie o tym, że chciałbyś nam pomóc, a reszta podania to samo: Jestem osobą[...]. Jestem osobą [...]. Słabizna ...
Boli mnie też fakt, że nie zostały użyte polskie znaki, ale to już mniej ważne.
Podsumowując -> Jestem na NIE.
Pozdrawiam, B2K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wytłumacz mi, po co pisać na temat serwera w podaniu na moderatora, mija się to z celem. Niestety nie widzę Cię w roli moderatora z w.w powodów, wybacz na nie.

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś praktycznie ciągle na forum tak? 8 h to dość mało, nie powiem. Podanie napisane z doopy, nie rozpisałeś się więc to pokazuje, że Ci nie zależy, nie jesteś jakiś aktywny, poćwicz i wróć elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to miałbym chyba z cztery dni online na forum w przeciągu ostatnich trzech, gdybym był zalogowany na telefonie.

Jesteś "ciągle", a w niecały rok trzepnąłeś 8 godzin online - ,,(...) wstydu oszczędź".

Na nie.

Dodatek:

@Bacior

Moje pierwotne konto na forum pochodzi z marca 2012 roku, byłem moderatorem, super adminem, naczelnym, ubteam, a czas online zapewne sięgał kilkudziesięciu dni, gdyż kiedyś spędzałem po kilka godzin dziennie na forum (przez bardzo długi okres czasu).

Chciałbym wierzyć, że to słabo.

//16h nabitych jest w około półtorej miesiąca, około tyle czasu temu wróciłem na sieć po przerwie od csa.

> Wciąż nie widuję cię na forum, a zerkam w różnych porach dnia. Nie pasujesz mi na moderatora i tyle. Jeśli zwiększysz swoją aktywność, to uderz w przyszłą rekrutację. 

Pozdrawiam, Ja.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, HardeQ napisał:

Ogólnie to miałbym chyba z cztery dni online na forum w przeciągu ostatnich trzech, gdybym był zalogowany na telefonie.

Jesteś "ciągle", a w niecały rok trzepnąłeś 8 godzin online - ,,(...) wstydu oszczędź".

Na nie.

Plugin na czas online wszedł że 2 miesiące temu także... Dowiedz się zanim palniesz jakąś głupotę. 

Z tego co widzę, także masz konto na forum od roku i tylko 16h słabo ;). 

Ps. Dziękuję za twoją opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam przeczytać to podanie na głos - może wychwycisz swoje błędy. Niektóre zdania są naprawdę słabe.

Interpunkcja też nie zachwyca.

Każdy może popełnić błąd, ale jak na moderatora było ich za dużo.

Jestem na nie. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś naprawdę dobra mordeczka, ale niestety nie spełniasz podstawowych wymagań. Na forum widuję Cię od czasu do czasu, znajomość regulaminu również słaba :(

Popraw aktywność, pokazuj się z jak najlepszej strony i się nie poddawaj :)

Liczę na Twoje podanie w następnej rekrutacji, hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się, że masz aspiracje do takiego stanowiska jak moderator, jednak kojarzę Cię słabo. Podanie napisane jest, jednak wymagania nie zostały spełnione i to już praktycznie przekreśla pewne możliwości. 

Fakt, że interpunkcja nie jest Twoja mocną stroną jest niepodważalny, natomiast nie uważam tego jako główny powód odrzucenia. Aktywność, zgłoszenia oraz pomoc innym na forum (nie tylko jako mod możesz pomagać) na pewno nie zaszkodzi Ci w przyszlosci uzyskać to stanowisko.

Wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...