Skocz do zawartości
Rekuseq

[ODRZUCONE][Moderator] Rekuseq

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest troszeczkę ponad pół roku.

-Minimum 400 sensownych postów; Niestety tutaj mam brak, lecz staram się być w miarę moich możliwości aktywny.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Jak najbardziej.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  Jest.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Oczywiście, że brak.

 

Informację: 

Imię: Marcin
Wiek: 16
Czas spędzony na forum: Pół roku,
Doświadczenie w moderowaniu: Średnie, lecz szybko się uczę i chciałbym pomagać dla forum.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: 1 raz,
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Cały czas jak jestem na komputerze, forum gdzieś w tle jest włączone. 


Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: 

Pomimo, że jestem dość młodą osobą oraz nie spełniam jednego z wymagań (400 postów) , to uważam że spisałbym się w roli moderatora. Jestem dość cierpliwą i wytrzymałą osobą,  umiem pracować w grupie oraz znam zasady języka polskiego na wysokim poziomie. Jestem już ponad miesiąc adminem FFA, skoro cały czas tam jestem to widocznię się spisuję. Ponad to lubię pomagać na forum jak i na serwerze Multi-head.To że tak jest może poświadczyć to, że posiadam rangi: Amxx Support oraz Admin FFA. Podsumowując jestem osobą wytrzymała, cierpliwą oraz chętną do pomocy, uważam że pomimo nie spełniania jednego wymagania, jestem w stanie pomóc

grupie moderatorów. 

Pozdrawiam Rekuseq.

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Rekuseq napisał:

znam zasady języka polskiego na wysokim poziomie.

12 minut temu, Rekuseq napisał:

Ponad to lubię pomagać

13 minut temu, Rekuseq napisał:

To że tak jest może poświadczyć to, że posiadam rangi:

14 minut temu, Rekuseq napisał:

widocznię się spisuję.

Wstawiłbym więcej cytatów, ale jestem leniuszkiem.
Ortografia i interpunkcja w twoim podaniu totalnie leży, czyli nie znasz dobrze zasad języka polskiego. Na sieci nie sprawowałeś żadnej ważnej funkcji i warto tu też wspomnieć o twoim krótkim stażu na forum.
W skrócie jesteś nonamem i nie zapracowałeś na to stanowisko.

18 minut temu, Rekuseq napisał:

chętną do pomocy,

Stanowcze NIE.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

Jesteś dla mnie zbyt anonimowy, aktywność na forum w kratkę, nie spełniasz podstawowych wymagań. Myślę, że podanie zdecydowanie za wcześnie. Popraw aktywność, daj się bardziej zapoznać i spróbuj w następnej rekrutacji, hej!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi, ale jestem na nie z racji, iż jesteś krótko z nami oraz pisząc podanie złamałeś regulamin co też trochę popsuło sprawe. Przy następnej rekrutacji napisz podanie to prawdopodobnie zmienię zdanie jeśli będziesz aktywny.

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miło czytać, że szybko się uczysz...  jeżeli tak jest, to znaczy - niedługo będziesz miał sporą wiedzę i - miejmy nadzieję - odegrasz role na forum. Cieszę się, że osoby młode mają chęć i zapał, jednak nie spełniasz podstawowych wymagań, które są zapisane kolorem, czyli szczególnie ważne.

Osobiście w ogóle Cię nie znam, nawet nie kojarzę... a musze znać kandydata i mieć do niej jakieś zaufanie, tak samo jak inni użytkownicy forum.

Ucz się pilnie i zapraszamy w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...