Skocz do zawartości
Mamusiaa

[ZAAKCEPTOWANE][Moderator] M a m c i a

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Tak.

-Minimum 400 sensownych postów; Tak.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Oczywiście.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Myślę, że jest każdemu zdarza się popełnić jakiś błąd.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Oczywiście, że brak

 

 

Imię: Aleksandra
Wiek: 26
Czas spędzony na forum: Minęły już 2 lata w lutym.
Doświadczenie w moderowaniu: Jako obecna w UBT i była Opiekunka serwera wiem jak to funkcjonuje.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Jedno 08.2017 (Stare dzieje)
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Na forum jestem codziennie, można to wywnioskować ‘Czas spędzony online’
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Witam Was ponownie, trafiłam na tę sieć 2 lata temu, jak możecie zobaczyć, trwam tutaj z Wami po dziś dzień. To moje drugie podanie jak widać, zależy mi na tej funkcji o czym, przekonacie się czytając dalszy "monolog". Jestem osobą pomocną, gdzie większość osób się o tym przekonało, zawsze im pomogę i mogą liczyć na moje wsparcie co według mnie, jest dużym atutem. Można również rzec, że jestem osobą, która nigdy się nie poddaje, gdzie zarówno posiadam zaufanie u administracji o czym, świadczą moje ówczesne, jak i poprzednie rangi. Z funkcji UBT i Supporta staram się wywiązywać bardzo dobrze. Na forum można zauważyć, iż jestem cały czas widziana rano, po południu i wieczorem, a czasami nawet w nocy co tylko świadczy o mojej aktywności.

Pozdrawiam M a m c i a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK :)
Jesteś naprawdę pozytywną osobą, bardzo dobrze współpracuje mi się z Tobą w UBT. Jesteś komunikatywna, kulturalna, pomocna i myślę, że bez problemu poradzisz sobie na tym stanowisku, można to stwierdzić po tym, że swoje dwie inne funkcje sprawujesz tak jak należy :)  Reasumując to wszystko, stwierdzam, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, więc tak jak pisałem już na samym początku, jestem na  T A K :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NIE.

Nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania. W poprzednim podaniu napisałem Ci kilka słów prawdy i zrobiłaś z tego wielką aferę  szukając dziury w niczym. Jakoś 2 tygodnie temu na sb zachowałaś się również bardzo brzydko, żeby nie powiedzieć szczeniacko. Dostałaś ode mnie upomnienie słowne i po chwili zaczęły się teksty typu "śmieszny jesteś" . Aktualnie nie wyobrażam sobie mojej współpracy razem z Tobą. 

pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

+ Miła

+ Ogarnięta

+ Wiek

Jest aktywna w UBT także powinna się sprawdzić jako Moderator, jak dla mnie należy się chociaż okres próbny :)

Edytowane przez Sylwia^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybson jest lepszym kandydatem, bo w przeciwienstwie do ciebie potrafi sie zachowac jak trzeba.
Pamietam sytuacje jak komus (chyba bornowi) spamilas na pw ze jest jakis nie powazny, smieszny itp ogolnie plakalas jak male dziecko bo nie wypowiedzial sie na tak w podaniu.

3 godziny temu, M a m c i a napisał:

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Na forum jestem codziennie, można to wywnioskować ‘Czas spędzony online’


ja tez potrafie zainstalowac wtyczke do google chrome do odswiezania strony co 5 sekund, dzieki czemu mozesz sobie czas online nabijac (lecz wiekszosc ma rozum by tak nie robic bo po co to komu ;) )
 

3 godziny temu, M a m c i a napisał:

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Myślę, że jest każdemu zdarza się popełnić jakiś błąd.

no tobie fajny blad sie zdarzyl ;)
Podsumowujac, ryba to najlepszy kandydat na ta chwile bo reszta to albo jakies anonimowe osoby, albo osoby z wachaniamu nastroju, ktore wedlug mnie moga stanowic o podejmowanych decyzjach jako modek forum.
Oczywiscie ze jestem na nie i tyle w temacie

Z ulanymi pozdrowieniami
Naczelnik Partii Komunistycznej
senor
*click click click click click click*

P.S. Czemu w rubryce ortografia i interpunkcja masz tak samo jak bacior??? ;);););) 
Edit: @Bezzi skoro mamcia odwala taki kawal roboty ze jest wszedzie to czemu ja widze jej aktywnosc tylko w ubt? W takim wypadku rowniez i ripton zasluguje na tego moda bo tez sie udziela non stop na forum... Z widoku zwyklego uzytkownika forum jej robota nie wyroznia sie niczym od pracy zwyklego czlonka ubt takze ten elo 

Edytowane przez ¿qué? señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

Jesteś osobą, która nonstop zgłasza przewininia w jakimkolwiek temacie i można powiedzieć, że tobie zawdzięczamy naszą pracę. Widać, że starasz się być pracowita i sumienna w swoich obowiązkach na forum i jak dla mnie to jest powód, abyś spróbowała swoich sił w naszych szeregach. Życzę powodzenia!

Poza tym chciałbym przypomnieć wszystkim tu zgromadzonym, że z kandydatami poprzedniej rekrutacji wszystko sobie wyjaśnialiśmy na ts'ie wtedy i nie ma potrzeby ciągłego spinania się za przecinki, pw czy inne pierdoły.

Pozdrawiam, B2K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie w pełni mnie satysfakcjonuje, pracuję z Olą już długi czas i nie zdarzyło się żeby były z nią problemy. W przeciwieństwie do poprzedniego kandydata u Ciebie widzę zapał i chęć, a to bardzo cenie. Nie skaczesz z kwiatka na kwiatek, jak dostajesz rangę przykładasz sie do niej. Jeśli ktoś jest czepialski to zawsze coś znajdzie tak jak osoby wyżej, a tu kropki nie, ej a tu skopiowane jakieś i ciągłe wracanie wstecz, zrobiło sie to już nudne.

Bądźcie obiektywni nie patrząc na kolesiostfo, a na pracę jaką dana osoba wykonuje, Ola jest wszędzie, ciężko tego nie zauważyć. Masz moje TAK, powodzenia i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc nie wiem co tu napisać - czasami widzę Cię na sb, czasami jak coś robisz w UBT i to tyle ale prawda jest taka że na tym forum jak się nie ma rang to teoretycznie zostaje tylko głosowanie na serwery, dodanie zdjęcia w pokażcie mordkę i ewentualnie jakieś tematy offtopic/propozycje forum, bo nigdzie indziej nie można się wypowiadać...
Podsumowując - bardziej jestem za kandydaturą Rybsona ale to chyba tylko przez to że znam go z ts'a, ponieważ jeżeli chodzi o Waszą aktywność czy zaangażowanie na forum to według mnie jest identyczna. 
Żeby nie było to tutaj też będę na tak. Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stara daje radę, jestem jak najbardziej na TAK. Przykłada się do swoich zadań w 100% myślę że to będzie dobra zielona kupa w waszym teamie. B| Nie rozwinę dalej swojej wypowiedzi bo mi się nie chce.... z Bogiem i Partią zielone  ufoludki B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz podanie po raz drugi, co oznacza, że ci zależy. Jesteś dość znana na forum, zrobiłaś już bardzo dużo tutaj i fajnie, że chcesz dalej pomagać forum w rozwoju. Co tu dużo pisać, aktywność jest, interpunkcja jest ok(nie to, co u mnie :P ) no i zapał, chęci do pomocy są, więc wszystko, co potrzeba jest.

Jestem na Tak! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm. Ola widać,że się starasz o ta posadę bo nie jest to twoje 1 podanie swoje obowiązki wykonujesz sumiennie nie ma z Tobą żadnych problemów także jestem na Tak. 

Powodzenia i pozdrawiam Bacior 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dylematy, dylematy.... zrobiłem sobie drzewko decyzyjne. 

Są plusy - znajomość forum , ludzi, często jesteś obecna i zgłoszenia są. Są minusy - czasami potrafisz wejść w niepotrzebna polemikę oraz interpunkcja.

 

Jestem skłonny dać szansę, myślę że postarasz się ja wykorzystać i  wykonywać pracę moderatora na najwyższym poziomie :)

Wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...