Skocz do zawartości
VEX`

[ODRZUCONE]VEX na modka? Czemu nie ;D

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; +
-Minimum 400 sensownych postów; +
-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +
-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; +
-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +

Imię: Wojtek

Wiek: 16 lat

Czas spędzony na forum: 1d 2h 30min

Doświadczenie w moderowaniu: Potrafię robić podstawowe rzeczy typu: dodawanie notek, przenoszenie tematów..; do których w większości dodane są szablony, więc to nic trudnego, a reszta ważnych rzeczy dotyczących moderowania to kwestia raptem pewnie około godzinki nauki. Szybko doszedłbym do wprawy. :D 

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak, ale było to na forum stworzonym dla funu (darmowy hosting, MyBB, te sprawy), a na MH wygląda to pewnie troszkę inaczej.Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Miałem jedno, które moim zdaniem było mi nadane niesłusznie, ale już nie będę drążyć tematu. ;x

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Myślę, że obecnie 2h, lecz czas ten zaczyna stopniowo z dnia na dzień wzrastać. :D

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź): Podobnie jak wcześniejsi kandydaci, chcę spróbować swoich sił jako moderator i pokazać wszystkim, że potrafię zachowywać się dojrzale i być kulturalnym (co jak na razie raczej widać na forum, bo nie miałem w jego obrębie żadnych konfliktów). Zdaje sobie sprawę z tego, że moja aktywność jest do poprawy i zamierzam podjąć w tym kierunku odpowiednie kroki, a nie chciałbym, żeby przez to kryterium moje podanie zostało odrzucone. Na forum zachowuje się dobrze, nie używam wulgaryzmów (chociaż są one po części dozwolone), a przy tym potrafię normalnie kontaktować się z innymi użytkownikami i myślę, że jako moderator nie dałbym sobie wejść na głowę i podejmowałbym obiektywne decyzje.

Pozdrówkiiiii!

@aureox Skoro modek powinien świecić przykładem na Ts, to w takim razie nie wiem co nadal robisz na tym stanowisku, bo z tego co wiem sam nie jesteś lepszy ;) Polecam Ci jeszcze jednak dokładniej sprawdzać forum, jeżeli nie widzisz, że udzielam się nie tylko w dziale UBT ;3 A i jeszcze co do "banów" na 10 dni, to ja pamiętam tylko jednego i nie wiem w sumie, dlaczego to tak rozmnożyłeś..;x

/Zachowywałem się tak, owszem, ale było - minęło. Gdybyś ze zrozumieniem przeczytał moje podanie, to może zrozumiałbyś w jakim celu je napisałem. Doskonale pamiętam tę sytuację i sam wiesz, że moje zachowanie było spowodowane prowokacjami z Twojej strony. Owszem, mogłem się troszkę pohamować, ale no cóż.. przeszłości nie zmienię. Nikt nie karze Ci tego zapominać i mi wybaczać, ale nie rozumiem po co z miejsca naskakujesz na mnie za dawno zakończone sprawy. Możesz mówić o mnie co tylko chcesz i starać się, żebym nie był modem też możesz, ale nie wszystko kręci się wokół Ciebie, panie bilardzisto i jeżeli Twój opiekun podejmie jakąś decyzję, to będziesz musiał to zaakceptować. A i jeszcze tak na koniec - jeżeli masz jakiś problem do mojej osoby, to zapraszam śmiało na PW, możemy sobie pogadać o czym tylko pragniesz, bo po co robić śmietnik w podaniu? ;) 

Edytowane przez VEX`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jaja

Oczywiście, że jestem na Nie. Na forum widuje Cię tylko w dziale ubt, nie potrafisz zapanować nad swoimi emocjami, pamiętam jak dostawałeś 10 dniowe bany na ts za wyzwiska rodziców itp ( to jest oczywiście forum, ale Moderator powinien również świecić przykładem na ts) Pozdro

 

//////// EDIT

Nie wiesz co ja tutaj dalej robię?

Musisz się chyba spytać mojego opiekuna, owszem na ts miałem czasem swoje wybryki, ale w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie zachowałem się tak szczeciacko jak Ty. Przypomnij sobie za co straciłeś przyjaciela sieci na ts i dostałeś bana na 10 dni. Nie mam zamiaru dopuścić do tego, żeby taka osoba jak Ty została moderatorem forum. Ten twój cały wjazd na moich rodziców będzie zapamiętany do końca życia, to tyle, dla mnie jesteś skreślony, bez pozdrowien

Co do "banów" miałem napisać oczywiście bana, mój błąd - wybacz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I to jest to podanie na ktore czekalem
+umie kreatywnie prowadzic w ct
+mikro
+mutacja
+16+
+bezkonfliktowy
+kulturalny
+pomocny
+robi dobry budyn
+szybko sie uczy
nic tylko brac

pozdrawiam
ten kto napisal ten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

Pojawiasz się i znikasz na forum, a takich nie potrzebujemy. Popraw swoją aktywność i spròbuj w następnej rekrutacji.

Pozdrawiam, B2K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, VEX` napisał:

@aureox Skoro modek powinien świecić przykładem na Ts, to w takim razie nie wiem co nadal robisz na tym stanowisku, bo z tego co wiem sam nie jesteś lepszy ;) Polecam Ci jeszcze jednak dokładniej sprawdzać forum, jeżeli nie widzisz, że udzielam się nie tylko w dziale UBT ;3 A i jeszcze co do "banów" na 10 dni, to ja pamiętam tylko jednego i nie wiem w sumie, dlaczego to tak rozmnożyłeś..;x

Ja Ci tego starego bana za kulturę wypominał nie będę, ale o nowym pewnym „Baniku” chyba zapomniałeś? ;) 

- Pojawiasz się i znikasz

- Brak panowania nad emocjami, co nie zmienia, że jesteś osoba sympatyczna i można z Tobą porozmawiać na różne dziwne tematy ;) 

 

Pokaż, że wszystkie wady które Tobie wypominamy znikną, ale oczywiście w następnej rekrutacji. :) 

 

Edytowane przez Idealna Bania
Poprawienie jednego argumentu oraz usunięcie trzech słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane ładnie tego nie można Ci zabrać, ale na rangę trzeba sobie zapracować na tę chwilę to nie Twój czas. Pracuj, a nadejdzie Twoja chwila, nie będę patrzył wstecz, bo dla mnie liczy sie tu i teraz. 

Na tę chwilę na N I E. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak, ładnie napisane podanie, ale głównie widuję Cię na forum w dziale ubt. Rzadko widzę Cię gdzie indziej i za to duży minus. Z tego, co pisał @aureox, że nie potrafisz czasami zapanować nad emocjami na teamspeak'u, a Moderator nawet na teamspeak'u powinien zapanować nad swoimi emocjami.

Zostaję neutralny.

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz mi ale niestety jestem na nie udzielasz się tylko w dziale UBT albo tematach off topowych. Starając się o posadę moderatora powinieneś udzielać się więcej w innych tematach. 

Powodzenia i pozdrawiam Bacior 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie ładne, schludne i bardzo czytelne. Widzę, że jak chcesz to potrafisz się postarać i ładnie napisać - to dobrze świadczy.

Nie znam Cie osobiście i nie miałem przyjemności wejść z Tobą w dłuższą rozmowę, od modka oczekuje dużej wytrzymałości, a patrząc przez pryzmat nie tylko wypowiedzi innych ale i Twojej historii na mg.. nie jestem pewien czy ta wytrzymałość nagle okaże się "tytanową".

W tej chwili jestem zmuszony odrzucić to podanie, jednak jesteś młody i wszystko przed Tobą, pozdrówki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...