Skocz do zawartości
Baniatowaty

[ZAAKCEPTOWANE][Podanie Moderator] Idealna Bania

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest +

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Myślę, że tak bardzo "Nie kaleczę języka", a w grupie potrafię pracować.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  Jak to się mówi "Kto z was nigdy nie popełnił błędu, niech pierwszy rzuci kamieniem". ;)

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Zgadza się

 

Imię: Gracjan
Wiek: 16
Czas spędzony na forum: 2d 12h 50min (Rejestracja 2 Kwietnia 2015)
Doświadczenie w moderowaniu: Brak
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Ostrzeżenia nie miałem, ale z tego co pamiętam jedno upomnienie. ;) 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Różnie wiadomo 24/7 przesiadywał nie będę to jest raczej wiadome, ale gdy siedzę przy komputerze to staram się sprawdzać forum co jakiś czas. Jak skończę coś innego wymagającego robić (głownie po tym jak skończę przechadzkę po "Summoner's Rift" ;)).
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: A dlaczego nie? Chciałbym spróbować czegoś nowego zobaczyć jak to jest, a wiec zaczynajmy. Uważam, że jestem osobą bezstronną, sumienną oraz której można zaufać, co można stwierdzić po moich pełnionych funkcjach (UBTeam, Support Admin, a aktualnie Moderator TS3), a także po tym, że problemów raczej żadnych nie sprawiam. Jestem osobą pomocną, stwierdzam to po tym, że jeszcze nie odrzuciłem prośby skierowanej do mnie, żebym w czymś pomógł. A idąc tropem, że aktualnie jestem Moderatorem Ts'a mogę jeszcze lepiej i sprawniej pomagać osobom, którzy siedzą na kanale "Sprawy dotyczące forum". Czy to istotne czy nie, ale odniosę się do tego, że już miałem przyjemność współpracować z moderatorami, którzy są aktualnie, ale to było na innych funkcjach. Mniej więcej wiem co poniektórzy potrafią i raczej się dogadamy jak mi się uda do was dołączyć.

Edytowane przez Idealna Bania
Poprawka//Kolejny błąd wychwycony dopiero po publikacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmmmm. Wypadało by coś nabazgrać jak już wszedłem w temat :v Spoko ziomek, bezkonfliktowy idzie z nim pogadać. Dodatkowo udaje mu się wytrzymać ze mną jak jestem w stanie śmiechu i głupawki co jest nie lada wyczynem. Myślę że warto dać mu szansę. Do tego nie pełnił takiej funkcji więc "świeżak" na to stanowisko będzie w sam raz.  Jeszcze napisał w podaniu na niebiesko a ja lubię niebieski co daje Ci dodatkowe profity u mnie.  Nie spierdziel tego. Powodzenia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam za bardzo do czego sie doczepić, spełniasz wymagania jesteś z nami wystarczająco długo. Miałem okazję z Tobą pracować i nigdy nie było żadnych problemów. Przykładasz się do każdej rangi należycie dlatego nie widze przeciwwskazań zebyś objął rangę moderatora. Na forum zachowujesz kulturę można rzec, że swiecisz przykładem aż nadto.

Jesteś osobą jak najbardziej zaufaną, bezstronną, a takich osób potrzebujemy.

Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem najbardziej przekonujące podanie. 

Jestem na TAK ponieważ:

✔Jesteś związany z MH spory kawał czasu

✔Jesteś kojarzony jako osoba ogarnięta

✔Nie pamiętam byś sprawiał jakiekolwiek kłopoty 

✔Kultura na dobrym poziomie

✔Znajomość regulaminów jak i język na dobrym poziomie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak.
Gracjan to pracowity chłopak i bardzo aktywny użytkownik na forum.
Posiadał wymagające rangi i się z nich wywiązywał, także nie widzę przeszkód, aby twoje podanie zostało przyjęte.
Powodzenia!

Pozdrawiam, B2K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic złego o Tobie nie można powiedzieć, zawsze uśmiechnięty i pomocny Baniak. Osoba bezkonfliktowa, stanowcza, z poczuciem humoru. Myślę, że można Ci zaufać. Mogę jedynie przyczepić się do podania.... Stać Cię na coś lepszego :)

Mocne TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idealna bania to idealny kandydat na moderatora forum. Nie pełni żadnych ważnych funkcji które mogłyby przeszkadzać mu w moderowaniu - jest aktywny na forum, a co najlepsze to chyba nigdy nie miał z nikim żadnej spiny co nie jest wcale takie łatwe :D Jestem jak najbardziej na tak i według mnie na tą chwilę to podanie jest najbardziej przekonujące ze wszystkich. Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane bardzo schludnie. Nie jesteś wirtuozem języka polskiego z pewnością, jednak błędy nie są nadzwyczajnie rażące - zwracam na to uwagę, gdyż będziesz musiał bardzo się skupić na swoich wypowiedziach, przemyśleć co i jak piszesz.

Spełniasz wymagania, kręcisz się na sieci, kojarzę Cię nie tylko z forum ale i z serwera, zawsze byłeś opanowany i wydajesz się rozsądny. Masz duże doświadczenie (znasz sieć, pełniłeś już wiele funkcji) i jednocześnie duże doświadczenie możesz jeszcze zdobyć.

Witam w gronie moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...