Skocz do zawartości
Mohamed Alli

[ODRZUCONE]Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tryskający w Pupę Nami!
Wiek: 21"22rocznikowo"
Doświadczenie (w byciu adminem): Ta jest zwłaszcza na cod'ach, miewałem na kilku dobrych cod'ach admina, skarg praktycznie nie było oprócz dwóch niesłusznych.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6"
Staż w CS-sie: Oj nie mogę sobie przypomnieć ale coś w okolicach 1 gimnazjum zacząłem przygodę z cs'em"8-9lat"
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ znam się na tym, mam doświadczenie z innych codmod'ów na których Adminowalem, nagrywam krótkie demko przed zbanowaniem Perfidnego Odpała"na wszelki jakby hltv padło, a ta osoba napisałaby odwołanie, lepiej dmuchać na zimnę.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy, nie grywam regularnie ale potrafię grać o takich porach gdzie Admina brak, a nie zawsze znajdziemy na sb kogoś kto ma możliwość wejścia i zbanowania ewentualnie ostrzeżenia graczy łamiących regulamin.
Kontakt:  Forum pw"kilka razy dziennie zerkam oraz popisze na sb z kimś" lub Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197977313990/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Tryskający w Pupę Nami!/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię Cię ale muszę być na nie. 

GT zasysa, aktualnie w sumie serwer jest pilnowany praktycznie cały dzień (aktualnie Wicek, Puma, Ja, Nodi, który wrócił, sesio). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy jednogłośnie są na nie z powodu aktywności. Muszę się z nimi zgodzić, ponieważ jak widać nie ma czym się zbytnio chwalić ;) Podanie odrzucam ale to nie znaczy, że nie możesz poprawić się i napisać znowu za 2 tyg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...