Skocz do zawartości
Cyka123

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Cyka

Godzina, data zdarzenia: 2018-04-14 ok godziny 21-23

Mapa:d_dast

STEAM_ID / IP: Nie mam steama

Uzasadnienie: Dostałem bana za to że strzelałem banie i wiedziałem gdzie są przeciwnicy a wiedziałem przez to ze gadałem z jednym typem na ts3 i dawaliśmy sb info. Nie wiedziałem ze nie mozna tego robic , dzieki jednemu koledze z tego forum o nicku marshallek juz o tym wiem i juz wiecej nie bede tego robic. Chciał bym poprawić swój błąd i proszę o drugą szanse czyli o unbana .

ip serwera to : 80.72.41.212:27330

Gram bardzo dobrze mam prawie wszystkie legendy i mam 9 topke +6000 kili i ok +4k dedów .

Dostałem bana od admina ; ripton

link do poprzedniego odwołania ;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nieźle kopiuj wklej. Otrzymałeś ode mnie bana "AB" tzn Aktywny Ban a dlaczego gdyż wczoraj otrzymałeś SS http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=23012 i nie wstawiłeś, a dziś sobie grałeś jakby nigdy nic i otrzymałeś bana. Więc sobie nie pograsz, jak tak Ci na tym zależy to zapraszam do zrobienia 100 reklam dla sieci lub możesz wykupić UB poprzez SMS więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem http://multi-head.pl/forum/386-odpracowanie-ostrzeżeń-z-forum-i-banów-z-serwerów/

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...